Eşcinsellik hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben utanıyorum siz bu konu hakkinda ne düşünüyorsunuz?

1|0
15|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• Doğru bulmuyorum. Daha önce escinsel olan 2 kişi tanıdım. Ikisinide yargılamadım ama benim için yanlıs olan bir şey. Dini yönden bakınca büyük günah diyorum ama dini hiç katmasam bile sapkınlık oldugunu dusunuyorum. Senin utanmana gelirsek kim oldugundan utanmana gerek yok. Hayat senin tercih senin. Kimsenin seni yargılamasına izin verme. Cefasınıda sefasınıda sen cekiceksin onlar degil 😊

0|1
    0|0
  • 3|1
    0|0
  • ya bu konu aşırı abartılıyo :D hormonları aynı cinstten hoşlanıyosa insanın ya da her ikisinden bize b*k yemek düşer millete. kendi tercihi değil yönelim sonucta.

3|2
    0|0
  • Doğal bir durum. Tercih değil doğuştan. Anlayışlı olmak gerekir saygı duymak gerekir.

0|1
    0|0
  • Ben seytanin saptimasi ve ahir zamanda olsumuzun 1nci kaniti diyorum bu Allahin lanet ettigi insanliktan çikan seye.

0|1
    0|0
  • Utanmamalısın. Utanman gerektiği algısını destekleyenler utansın. Sonuç olarak bunu bir kusur olarak görmüyorum. Başka şeylerde takıntılı ol

1|1
    0|0
  • İnsanların cinsel tercihleri kimseyi bu kadar ilgilendirmemeli, herkesin kendi yatak odasi. Hayat eşcinseller için çok zor, bunu diyebilirim bir tek

0|1
    0|0
  • saygı duyuyorum

2|1
    0|0
  • Saygı duyarım sonuçta bu bir tercih değil

0|1
    0|0
  • Yargilamam kınamam saygı duyarım herkesin kendi seçimi ve tercihi

0|1
    0|0
  • Hormon meselesi :D

0|1
    0|0
  • Kafana göre

0|1
    0|0
  • Midem bulanıyor Allah öyle yaratmış ise birşey diyemem ama sonradan seçenlere karşıyım

0|0
    0|0
  • herkesin görüşüne kimse karışamaz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bişey düşünmüyorum

1|1
    0|0
  • yapı meselesi alan razı veren razı kardeşim bir eşcinsele sormak gerek :D

1|1
    0|0
  • Nötr iyi ya da kötü birsey düşünmüyorum eşcinsel olduklarını düşünmekten baska.

0|1
    0|0
  • normal bişey

1|1
    0|0
  • Ne hali varsa görsün moruk galiba sen öylesin :)

0|1
    0|0
  • Midem bulanıyor

0|0
    0|0
  • hicbisey

0|1
    0|0
Yükleniyor...