ATEİSTLERRR NEREDELER?

Ateist olanlar kimler acaba?
Neden ateist oldunuzz ilk kivilcim neydi?

Güncellemeler:
Ateistler neredeler dedim iyiki 😀 ateistlere söven bütün muslumanlar toplanmis 😀

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 10 yildir ateistim. İlk kivilcim tanri yanilgisi kitabini okumakti. Dawkins sagolsun. :)

1|2
    0|0
    • Bende okumayo dusunuyorum ne yapsam okusam mi ki? 😀

• Oku oku zihnini acar. İlk okudugumda anlamadim bir kac kez okumak zorunda kaldim. Kuranda da ayni olmustu :)

En İyi Kız Görüşü

• Dinle ilgili çok araştırma yapsaydın sende çıkardın dinden

1|0
    0|0
    • sen yaptın öyle mi? bütün dini kitapları okudun sen öyle mi? araştırmaya nasıl başladın? insanların yıllarını alıyor dinleri araştırmak, inceliklerini öğrenmek.

• Geldi din savunucuları...

• #bubblegumyep geldim yardıma beni takip edermisin sizinle kısa süreli sohbet etmek istiyorum
      Önyargılı davranmayin Nolursun

Erkekler Ne Diyor 16

• Vesveselerden kaçmak için olabilir efendim. Hırsız boş eve girmez şeytanda boş kalbe. Sorunlardan kaçmak kolay araştırmalar falan yapmışlar beyin iflas edince dinden çıkmışlar. Boşa demiyorlar her şeyin fazlası zarar diye. Öyle işte efendim düşüncem bu yöndedir.

1|0
    0|0
    • ateist değilim allahıma şükürler olsun ki ama araştırmadan inanan bir insanda değilim inandığımı sonuna kadar araştırırım oyuncak değil bu hayatımı şekillendircek birşeye sırf ailem inanıyor öyle gördüm diye inanmak çok saçma olmazmı araştırmak sakıncalı değildir güzel kardeşim ben islamı araştırdım en derinine indim zaten doğruysa neden korkayimki araştırmaktan dedim araştırdım. Araştırmanın fazlası zarar dersen zaten islamı hiç anlamışsın kardeşim islam bilgiyi bulmayı emreden bir dindir.

• kardeşim senin sıkıntında bu işte bir din üzerinden diğer dinleri eleştirirsen tabiki sana hepsi saçma gelir önce tarafsız bakabilmeyi öğrenmen lazım tarafsız olarak baktığında hiçbir din saçma değil.

• Hep musluman toplumun ezilmesi savas gormesi ve bizi yaratan yaraticininda bir yaratici olmasi gerektigini bununda imkansiz oldugunu sizin tanriniz dogmamistir dogurmamistir diyorsunuz basi sonu yoktur diyorsunuz ya bu imkansiz ahiret inancida zaten ayri bir komplo

1|0
    0|0
  • yaratana inanmamak normal birsey ama onun yokluğunu kanıtlamaya çalışmak aptalliktir inanmıyorsan inanma seni niye geriyor insanların inanması ateist düşünce Şu an Türkiye de%80 i rahatlik Sabiti olarak görüyor ve eğlencesine söylüyor inanç karakteristik birsey bence kendini muhtaç hissettiğin sürece inancın da kuvvetli oluyor. deistm ben sadece kitaplar söylenenleri saçma buluyorum o kadar

0|0
    0|0
  • Ben ateist diyilim ama yinede onlara saygi duyuyorum bence once insan olmak gerek

1|0
    0|0
  • Babamdı.

0|0
    0|0
  • Allaha inaniyorum çünkü 1 TRILYON 100 MILYAR beyin hücresinin tesadüfen yaratilacağina inanacak kadar cahil değilim.

0|0
    0|0
  • Saçma bir akımdan ibaret

0|0
    0|0
  • Ayh ben korkarım ateistten :((((

0|0
    0|0
  • aptal çevreleri

0|0
    0|0
  • Bayram tatilindeler şu an :)

0|0
    0|0
  • Hadi Ateistsin onu anladıkta Allah korkunda mı yok?

0|0
    0|0
  • Hepsinin gelmisini gecmisinii

0|0
    0|0
  • bir erkeğe diz çöktürecek hiç bişey hoşuma gitmez

0|0
    0|0
  • benn

0|0
    0|0
  • Bir ateistten akıl almaz sorular başlığından alıntılar;
    Madem Kur'an Allah kelamı neden insanlar okuyabiliyor. Neden melekçe yazılmamış.
    Maymunlar atamızdır. Onlardan türedik. Maymuna neden çok benziyoruz sanıyorsunuz?
    Neden dünyada bu kadar sıkıntı var. Madem Allah var hepsini yok etsin. (peh)

0|0
    0|0
    • @Rabbi___ İslamı seçmeden önce İncili ve Tevratı okudum. Ayrıca yetmedi Hinduizm, Yezidilik, Budizm ve diğer mistik dinler hakkında bir çok araştırma yaptım. Yine yetmedi ünlü dinlerin tarihini irdeleyen belgesellere göz attım. Doğuşunu, nasıl aşamalardan geçtiğini bilirim. Benim dinim hakkında aklına bir şey takılarsa cevaplayabilirim ama bu hanımkızımız 20 yaşında bunları ne ara yapmış, neleri izleyip okumuş merak ettim. Ters tepki veren, şu an beni yeren kendisidir. Ben değil! bubblegumyep hoşgörüden bahsetmiş beni engellemiş. Buyur burdan yak!

• Arastirirsan öğrenirsin. Maymunndan geliyoruz deme gir de bir oku

• Sen giderken ben geliyordum bücürük:) tabikide okudum. Olayın özeti ''maymunlar atamızdır'' cümlesine varıyor:)

• deist olsak olmuyor mu :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Burda bir tane taniyom hayirsizin teki

0|0
    0|0
  • Yanacaksınız pisliklikler

0|0
    0|0
Yükleniyor...