Hak ediyorsa kadın dövülür mü? Yoksa alternatif cezalar mı üretilmeli? Verilebilecek cezalar önerebilir misiniz?

Hak ediyorsa kadın dövülür mü? Yoksa alternatif cezalar mı üretilmeli? Verilebilecek cezalar önerebilir misiniz?

0|0
25|9

En İyi Kız Görüşü

• Bu soru konusu dahi olmamalı. Kadın erkek ya da herhangi bir canlı. Dövmek söz konusu bile olamaz. Ayrıca mesaj alamıyorum belirteyim dedim

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Duygusal acı her zaman daha etkilidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 8

• Niye ceza veriyoruz? Evcil hayvan mı bu, halıya işeyen köpek mi, su kabını deviren kedi mi? Azcık akıllı olun ne olur azcık akıllı olun.

1|0
    0|0
  • Kadın dövülmez o narin bir varlık her ne kadar kötülük yapsa da dövülmez bize düşmez ona ceza vermek. Tutun ki bir gunah işledi aldattı etti o zaman boşanırız.. Aldatma olsa bile dövmem boşanırım gider Onun hesabı allaha.

0|0
    0|0
  • Kadın döven direk şerefsiz haysiyetsizdir, boşanırsın ayrılırsın hakaret hatta küfür bile edebilirsin ama el kaldırmak başka suçu ne olursa olsun kadına el kaldıranın eli kırılsın

0|0
    0|0
  • Kesinlikle kadina siddete karsiyim.

0|0
    0|0
  • Kime göre, neye göre hak edecek? Ve cezayı kim uygulayacak?

0|0
    0|0
    • kafandan ver soru cevapları

• Şu kadar söyleyeyim. Şiddetin ceza olarak kullanılabileceğini düşünüyorum. İki cins için de geçerli. Ama her halükarda cezayı uygulayan devlet olmalı. İnsanlar birbirlerine karşı adalet uygulamaya kalkarlarsa bu işin sonu gelmez.

• Bazıları ise kadına ceza olarak şiddet uygulanmaz ama erkeğe uygulanır diyorlar sonra cinsel eşitlik istiyorlar türkiyenin % 80 i mal yeminle.

• bir kadına verilebilecek en büyük ceza onu görmezden gelmektir

0|0
    0|0
  • kadın erkeğin sözünü dinlemiyorsa dövülür ha dövemezsin arkadaş dersen o zaman boşanılır çünkü erkek en sonunda katil olur kuranda kadının dövülmesi sadece kadın iffetsizlik yaparsa geçerlidir ne gibi kocasını aldatmak gibi

0|0
    0|0
  • kadınlar kusura bakmasında hiçbir erkek durduk yere dövmez bazen adamı katil edecek derecede sinirlendirip tahrik ediyorsunuz o pabuç kadar ağızınızla adam kendini tutuyor tutuyor.. sonra dayanamıyor... acımıyorum size çünkü her dvülme haberinizde allah bilir bu kadın ne yaptı diyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...