Arkadaslar ben neden sohbet edemiyorum?

konusmayi fazla sevmeyen biriyim ama cogu zaman ister istemes konusmamiz sohbet etmemis gerekiyo ben bunu yapamiyorum ya hep ciddi konusuyorum ya da aklima konu gelmiyo vs bazen de sirf konusmak icin konusmus oluyorum sonrasinda ben boyle berbat biseyi nasil onayladim vs gibi seyler oluyo ama chatte cok iyim , aranizda boyle olan var mi napabilirim?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Anladığım kadarıyla düşünerek hareket eden, olaylara mantıksal yaklaşan birisin bu yüzden boş muhabbetlere gelemiyorsun veya ilgi alanın olmadığı konularda sohbete katılıp yorum yapmak istemiyorsun pek. Bu senin sohbet edemediğin anlamına gelmez, eminim kendi zevklerin ve sevdiğin şeyler olduğunda seve seve muhabbet ediyorsundur, sadece çok düşünüyorsun ve takıntılısın olay o

0|0
    0|0
    • Psikologsunuz snrm :)

• Değilim ama yatkınım diyelim. Genelde farklı insanların sıkıntılarını anlayıp onlara yardımcı oluyorum lakin kendi dertlerime karşı da hiçbir şey yapmıyorum :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Ağır bir yapın var bu aslında iyi birsey abudik gubidik konuşmuyorsun en azından. Bence çizgini bozma.

0|0
    0|0
    • Evet aynen agir biriyim icime kapanik oldugumu dusunmuyorum ama yapim oyle konusmayi sevmiyorum fazla

• Degismio zaten istesemde

• Az konuşmak iyidir. :)

• Böyle olan varsa ne yapacaksin evlenecek misin? Kocanla chatlesirsin artık. "Hayatım bana bir su getirir misin gülücük gülücük" falan 😂

0|0
    0|0
  • Ya içine kapanık ya da egosu yüksek olan birisin aklıma işyerinden bir kız geldi 4 kız Yanyana oturuyor ama ne Zaman görsem kız hep bilgisayar başında diğerleri konuşurken onlara katılmıyor insanlardan uzak duruyor başarılı bir kız ama hayat sadece kariyer para değil insanlarla birlikte olmak lazım ayrıca bu tur insanların Mutlu olduğunu sanmıyorum

0|0
    0|0
    • Ikiside degil aslinda ya sevmiyorum konusmayi, eger kalpten sevdigim biri olursa o zaman daha farkli ama normal mesafede olduklarimla konusmayi fazla sevmem

• ins kalpten sevdiğin birini en kısa zamanda bulursun :)

• Sosyalleş biraz.

0|0
    0|0
    • Alakasi yok bence komple gunum insanlarla gectiginde de ayni cok az fark oluyo ama yine kotu

• Utangaçlıktan-çekingenlikten dolayımı acaba?

• Yok sdc konusmayi sevmiyprum

• tamamen psikolojik bir durum bu

0|0
    0|0
  • Sanalda iyi realde kötüsün sanırım bu düzelebilir

0|0
    0|0
  • Sana yardımcı olabilirim ciddiyim

0|0
    0|0
  • Normal bişey kasma fazla herkez her zaman iyi sohbet etcek diye bir kaide yok

0|0
    0|0
  • Konuşa konuşa alışırsın.

0|0
    0|0
  • Bende öyleyim ve çok utangaç bir yapım var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Konuşma.. Kendine deki ben böyleyim herkesin canı cehenneme :-P

0|0
    0|0