İsminizin Baş Harfine Göre Karakterinizi öğrenmek istermisiniz?

İsminizin Baş Harfine Göre Karakterinizi öğrenmek istermisiniz?

Güncellemeler:
burda soru aslında seks karakteri olacak arkadaşlar ona göre

1|0
26|46

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 46

• Evet M ile başlıyor diğeride Y ile

1|0
    0|0
  • seks karakteri nasıl anlamasam da E ile başlıyor ismim

1|0
    0|0
    • Gevezesiniz. En büyük zevkiniz konuşmak. Eşiniz dinlemekten hoşlanmıyorsa yandınız. Eş değiştirmek zorundasınız. Çünkü konuşmak sizin için bir ihtiyaç. Hayatınızdaki her şey derli toplu olmalı. Uyumsuzluk ve karmaşadan nefret ediyorsunuz. Siz her şeyi kontrol etmek istiyorsunuz. Çok flört ediyorsunuz. Sizin için flört seksten önemli. Ama bir kere kalbinizi kaptırmaya görün, dünyanın en sadık insanı oluverirsiniz. Size uygun sevgili bulamazsanız, iyi bir kitapla da idare edebilirsiniz.

• amaç eğlence olsun yanlış anlamıyın lütfen

• yok alınmadım bende size takılıyorum aslında şuna bakarsanız baştan sona hiç biri tutmadı yazılanların ama eğlenceli bir final yapılmış sevdim teşekkür ederim zahmet verdim :) :)

• tiramisunun t si

1|0
    0|0
  • N benimki söyle bakalm mahmut

1|0
    0|0
  • Buyrun bakalım

1|0
    0|0
  • V. ?

1|0
    0|0
  • İstemem

1|0
    0|0
  • O harfi 😀

1|0
    0|0
    • Sekse çok düşkünsünüz! Ama biraz da çekingensiniz. Enerjinizi başka alanlara yönlendirmeniz bu yüzden. Para ve güç sizin için çıkış yolu. Düşkün olmanıza rağmen seksi ciddi bir iş gibi görüyorsunuz, karşınızdakini de seksüel bir obje gibi. Bu yüzden itirazlar geliyor. Özellikle doğa konularından çok keyif alabilirsiniz.

• Bak bunlar yanlis 😂

• M harfi. İlgi ile ne yazacağını bekliyorum

1|0
    0|0
    • Sallandı mı yoksa

• Neye göre söylüyorsun

• Bu hazır cevap mı yoksa içinden gelen mi

• "M" baş harfim.

1|0
    0|0
  • isterm

1|0
    0|0
  • Koray ismi yorumunu bekliyorum ne çıkacak bakalım :)

1|0
    0|0
  • F ilk adim
    A ikinci adimin basharfleri

1|0
    0|0
  • Baş harfim M söyle bakalım

1|0
    0|0
    • Çok duygusalsınız. Çok ama. Bir ilişkiye girdiğinizde tüm benliğiniz eriyip gidiyor. Seks özgürlüğüne inanıyor gibi görünseniz de, lafta, doğru değil. Tek eşlilik sizin için yaratılmış gibi. Fantezileriniz ve seksüel enerjiniz tükenecekmiş gibi durmuyor. Birlikte olduğunuz insanı çocuk gibi koruyup, kolluyorsunuz. Ama onun bundan sıkılabileceğini hiç düşünmüyorsunuz.

• Teşekkürler, eğlenceliydi :D

• C ile başlıyor ismim

1|0
    0|0
  • Baş harfim E

1|0
    0|0
    • Gevezesiniz. En büyük zevkiniz konuşmak. Eşiniz dinlemekten hoşlanmıyorsa yandınız. Eş değiştirmek zorundasınız. Çünkü konuşmak sizin için bir ihtiyaç. Hayatınızdaki her şey derli toplu olmalı. Uyumsuzluk ve karmaşadan nefret ediyorsunuz. Siz her şeyi kontrol etmek istiyorsunuz. Çok flört ediyorsunuz. Sizin için flört seksten önemli. Ama bir kere kalbinizi kaptırmaya görün, dünyanın en sadık insanı oluverirsiniz. Size uygun sevgili bulamazsanız, iyi bir kitapla da idare edebilirsiniz.

• Aman tanrım didim 🙊 sen beni tanıyor musun 😃

• seks karakteri nedir lo

1|0
    0|0
  • evet benim ki M alayım analizi cınım :)

1|0
    0|0
    • Kafaya takmaya görün! Onu mutlaka elde edersiniz. İmkânsız olsa bile kolay kolay vazgeçmezsiniz. Yardımseverliğin bu kadarı da fazla. Popülerliğinizin kaynağı da bu. Sıfatlarınız şunlar: Seksi, sadık, kıskanç ve bencil.

• Çok duygusalsınız. Çok ama. Bir ilişkiye girdiğinizde tüm benliğiniz eriyip gidiyor. Seks özgürlüğüne inanıyor gibi görünseniz de, lafta, doğru değil. Tek eşlilik sizin için yaratılmış gibi. Fantezileriniz ve seksüel enerjiniz tükenecekmiş gibi durmuyor. Birlikte olduğunuz insanı çocuk gibi koruyup, kolluyorsunuz. Ama onun bundan sıkılabileceğini hiç düşünmüyorsunuz.

• Valla yanlış yazdığın daha da çok uyuyor.. neyse zaten uydurmatik şeyler :D Teşekkür ederim yinede. emek verdin.

• evet E ile başlıyor

1|0
    0|0

• seksi sevmem köle ruhlu biriyim. Sahibe arıyorum. Tamamen uymayan şeyler sdfghj

• O ile başlar benim gerçek adım XD

1|0
    0|0
  • Serkan buyur bakalim burcumda akrep 😈

1|0
    0|0
  • ş harfi bekliyorum

1|0
    0|0
  • İsterim

0|0
    0|0
  • "O" hadi bakalım bekliyorum..

0|0
    0|0
  • İsmim Ali

0|0
    0|0
  • M yap bakalım

0|0
    0|0
  • o harfi

0|0
    0|0
    • Sekse çok düşkünsünüz! Ama biraz da çekingensiniz. Enerjinizi başka alanlara yönlendirmeniz bu yüzden. Para ve güç sizin için çıkış yolu. Düşkün olmanıza rağmen seksi ciddi bir iş gibi görüyorsunuz, karşınızdakini de seksüel bir obje gibi. Bu yüzden itirazlar geliyor. Özellikle doğa konularından çok keyif alabilirsiniz.

• Melih... :)

0|0
    0|0
  • Benimkı H buyur

0|0
    0|0
  • Nasil olacak o

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 25

• çok severim böyle şeyleri hepte bakarım baş harfim D neymiş sen nasıl yorumlayacaksin?

1|0
    0|0
  • Evet olur. N

1|0
    0|0
  • Olur.
    "Y"

1|0
    0|0
  • bir kg E sar ordan :D

1|0
    0|0

• B hadi bakalım :)

1|0
    0|0
  • S...

1|0
    0|0
    • Seks sizin için zevkten daha öte bir şey! İş, stres, para, dış etkenler seks hayatınızı olumsuz yönde kolayca etkileyebiliyor. Ama her şeye rağmen asla seks duygunuzu tamamen kaybetmiyorsunuz. İhtiyacınız sürekli ilgi. Allah kolaylık versin. :D

• işim olmaz yanlış.

• M benimki hadi soyle bakim

1|0
    0|0

• Bide i harfini soyleyebilirmisiniz?

• Sevilmek için yaratılmış birisiniz. Sevgilinizin size tapması için her şeyi yaparsınız. Ama unuttuğunuz bir şey var, her şeyi hep ondan bekliyorsunuz. Bu kadar çabuk kırılmanızın nedeni de bu. Sizin için aslolan güven ve aşk duygusudur. Seksi ise sadece gerçekten sevdiğiniz ve aşık olduğunuz insanla yapmak ister, seks konusundaki güç ve arzunuzu sadece o kişiye saklarsınız.

• Evet.

1|0
    0|0
    • Tam bir romantik. Aşka düşkünsünüz. Flört için ideal bir tipsiniz. Aşık olduğunuzda romantiksiniz ve bu yüzden de kırılgansınız. Ufak bir aksilik ayaklarınızın yere basmasını sağlar. Anında gerçekçi olursunuz.

• Aydil adım *-*

1|0
    0|0
    • İlla da ilişkilerinizde romantizm diye tutturduğunuz söylenemez! Daha çok aksiyonla ilgilisiniz. Hareket lazım size, hareket… Üstelik uğraştığınız her şeyde. Flört edecek kadar sabırlı değilsiniz. Ama dobralığınıza söyleyecek hiçbir şey yok. Eşiniz çok çekici olmalı. Özellikle fiziksel yönden. Çünkü bir şehvet düşkünü olarak siz buna çok önem verirsiniz.

• Ay doğru tespit ama şu flört olayı bana hep cazip gelmiştir. Teşekkür ederim *-*

• B ile başlıyor

1|0
    0|0
    • Duygusallık ve romantizm sizin özelliğiniz. Mum ışığında yemek, ay ışığında yürümek sizin için ideal. Sevgiliniz size hediye almak zorunda çünkü bu tür numaralardan hoşlanıyorsunuz. İradeniz seks konusunda çok kuvvetli. Sevginizi ifade etme kabiliyetiniz ise muazzam.

• evet

1|0
    0|0
  • D benimki :D

1|0
    0|0
    • Kafaya takmaya görün! Onu mutlaka elde edersiniz. İmkânsız olsa bile kolay kolay vazgeçmezsiniz. Yardımseverliğin bu kadarı da fazla. Popülerliğinizin kaynağı da bu. Sıfatlarınız şunlar: Seksi, sadık, kıskanç ve bencil. :D

• R...

0|0
    0|0
  • Ç c iki isim

1|0
    0|0
    • Sosyallik paçalarınızdan akıyor. Siz flörtsüz de duramazsınız. Sevgiliniz yandı her an yanınızda olmak zorunda. Tamam, duygulu ve duyarlısınız ama seks de önemli değil mi? Biraz bencilsiniz, ne ayıp, sanki eşiniz, sevgiliniz size tapmak zorunda! Seksi sevmenize rağmen çok uzun süre hayatınızda seks olmadan yaşayabilirsiniz.

• Evet

1|0
    0|0
  • saol tesekkurler

1|0
    0|0
    • Sizi yakından tanıyanların asla inanmadığı iki sıfatınız var: Masum ve çekingen. Bu sadece ilk intibaınız. Oysa çevrenize yaşattığınız hayat keyiflerle dolu. Seks konusunda çok yeteneklisiniz. Sekste tekdüzeliğe asla tahammülünüz yoktur. Maalesef mükemmeliyetçisiniz bu yüzden de sizin standartlarınıza uygun birini bulmanız çok zor oluyor.

• S...

0|0
    0|0
    • Seks sizin için zevkten daha öte bir şey! İş, stres, para, dış etkenler seks hayatınızı olumsuz yönde kolayca etkileyebiliyor. Ama her şeye rağmen asla seks duygunuzu tamamen kaybetmiyorsunuz. İhtiyacınız sürekli ilgi. Allah kolaylık versin.

• "A.."
    Merak ettim..

0|0
    0|0
  • İsterim. Pancarın P si :/

0|0
    0|0
  • Y benimki kanka

0|0
    0|0
  • İ harfi

0|0
    0|0
  • S baş harfim -,-

0|0
    0|0
    • Seks sizin için zevkten daha öte bir şey! İş, stres, para, dış etkenler seks hayatınızı olumsuz yönde kolayca etkileyebiliyor. Ama her şeye rağmen asla seks duygunuzu tamamen kaybetmiyorsunuz. İhtiyacınız sürekli ilgi. Allah kolaylık versin.

• Yok daha neler

0|0
    0|0
  • L benimki

0|0
    0|0
    • Aşk sizin için tutkuyla eşdeğer. Sevilmekten çok sevmeye önem veriyorsunuz. Birine bağlanmak sizin için çok değerli. Aşk konusunda her alanda başarı garanti. Bu yüzden biraz maymun iştahlısınız. Yeni tatlar deneme potansiyeline sahipsiniz. Tuzlu mu, tatlı mı, ekşi mi? Sevgilinizin işi zor çünkü entelektüel olmak zorunda.

• N hadi bakalım 😀

1|0
    0|0
    • Sizi yakından tanıyanların asla inanmadığı iki sıfatınız var: Masum ve çekingen. Bu sadece ilk intibaınız. Oysa çevrenize yaşattığınız hayat keyiflerle dolu. Seks konusunda çok yeteneklisiniz. Sekste tekdüzeliğe asla tahammülünüz yoktur. Maalesef mükemmeliyetçisiniz bu yüzden de sizin standartlarınıza uygun birini bulmanız çok zor oluyor.

• Sadece masum ve çekingen doğru

Yükleniyor...