Birisine zarar verdiğinizi düşünerek hayatından çıktınız mı hiç?

Birisine zarar verdiğinizi düşünerek hayatından çıktınız mı hiç?

Güncellemeler:
Güncel

1|0

En İyi Kız Görüşü

• Kimse o kadar düşünceli değil seven insan zarar verse bile kabullenmeyip karşıdakinde bir sorun arar ve bunu kabullenemez çünkü kimse gerçekten sevip böyle bir nedenden ayrılmaz

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yok olmadi cünkü birine zarar veriyorsak vardir bir nedeni öyle degilmi?

1|1
    0|0
    • İstemsiz olarak

• Bazen isteyerek bazen istemeyerek ama sonucta senin nasil davrandiginin karsindakinin davranislariyla bir alakasi vardir ne alirsan onu verirsin

Kızlar Ne Diyor 17

• zarar vereni ben bir türlü çıkaramadım anca yolun sonunda ayrimlar oldu o şekilde , hep olur bırakmayayim yanlışım olmasın elinden tutayım dedim ve bir gün birine layık olmadığımi ve ona zarar verdiğimi düşündüm bıraktım çıktım hayatindan yani aslında kısacasi hayatindan çıkmamam gereken tek kişiydi o da ona yapıldı ama iyi ki de çıktım hayatından başına bela olacaktim..

0|1
    0|0
    • Pisman misin veya pisman olur musunuz ileride. biride beni bu şekilde bıraktı çok zeki kendisi maddi zararda verdi bana.

• @Erkkkkkkkkkk elbet düşündum hatta çektim de ama bazen bardağın kırılmasi farz oluyor. .

• Neyse Allah goruyo 6 ay agladim peşinde sırf onun borçları ve düzensiz ailesi yüzünden bıraktı beni allaha havale ediyorum sende kendince bir yol çizmisin ama sen daha çok pişman olacaksın insan hayatta bir kere sevenini bulur gittiği zamanda zor toplarsın kendini.

• Hayır

0|1
    0|0
  • hayir

0|1
    0|0
  • Yokkk

0|1
    0|0
  • hayirr

0|1
    0|0
  • evet..

0|1
    0|0
  • Evet, çıkarttım..

0|1
    0|0
  • O bana zarar veriyorsa istemeden de olsa hayatımdan çıkarırım ama ben ona zarar veriyorsam benle savassin

0|1
    0|0
  • Çok yaptım ama o kişiler dönüp dolaşıp yine giriyor hayatıma koyamıyorlar

0|1
    0|0
  • Hayır bana zarar verdiğini düşünüp çıkardığım oldu

0|1
    0|0
  • Hayir

0|1
    0|0
  • insanlar kendi menfaatine cok duskundur. Birisini zarar verdigini dusunerek o insan sevdigini hayatindan cikartmaz. CIkarsa demeki o insan egostir ve sadece kendi menfaatinden cikartiyor,. Kendisi zarara ugradigini dusunerek
    Seven birn insan sevdigini hayatindan cikartmaz. Sevgisinden emin olmayan biri baskasini hayatindan cikartir. Sevdigin bir insandan zarar gelmez. Sevmedigin bir insandan zarar gelir. o yuzden hayatndan cikartir

0|0
    0|0
  • Evet. Saçma gibi dursa da geçerli bir sebep

0|1
    0|0
  • Yok ama inşallahta zarar vermemm😢

0|1
    0|0
  • Evet az önce

0|0
    0|0
  • hayırr

0|1
    0|0
  • Önceliğim kendim olduğu için hiç öyle bir şey olmadı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kimsenn hayatina zarar vermek icin girmem ki zararim olsun...

0|1
    0|0
  • Evet oldu biri

0|1
    0|0
  • Evet cikarmak istedim olmadi ama

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
Yükleniyor...