Erkekler yedigi tabagi bile kaldirmior herseyi kadinlar yapior misafrlkte dahil calisiorsa annem de calisior haksizlik?

Erkekler bir misafir gelir mesela ne yedigi tabagi kaldirir ne yardim eder hersey ayaklarina kadar gelir bir icecegini bile kalkip almazlar her seyi kadinlar yapior calisiorlarsa benim annem de calisior neden yardim etmiosunuz haksız mıyım

• Haklısın yardim etmeleri lazim
    89% (8)80% (4)86% (12)Oy Ver
  • Haksizsin ne de olsa erkekler biz hizmet etcez :((
    11% (1)20% (1)14% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bu işin çalışmayla işi yok. Erkeğin görevi bellidir. Evine ekmek getirmek. Tamam eve ekmek getirdi. Bu demek değil ki bazı sorumlulukları yapmıyacak. Her insan evladı kendi tabağını kaldırması gerekli bunun bir iş yapmayla veya başka şeyle alakası yok. Kimse eşinin çöpünü kaldırmak zorunda değil. Elbette kaldırır fakat niye insanları zorlayalım ki.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Koca için yapacak bir şey yok ama oğul için var. Yani kadın oğlunu vicdanlı yetiştirirse çocuk annesine yardım eder. Ama se erkeksin sen ağasın sen paşasın moduna sokarsa çocuğu bir ömür köle gibi çalışır. Bize bakıyor olay biraz da.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Erkek akşama kadar çalışıp elalemin ağız kokusunu çekip evin bakımını geçimini üstleniyorsa bir tabağı kaldırmak zorunuza gitmesin..

0|0
    0|0
    • Annemde calisior aksama kadar bir tek tabak olsa keske bulasiklar kiyafetler dahada sayarim

• Annenden çalışıyorsa o zaman haklısın kesinlikle

• baban gibi çomarlarla evlenmezsen yardım ederler.

0|0
    0|0
  • aile ici ataerkil yapinizi ailenizin niteliksiz yapisiyla sinirli tutun hanimefendi.. gelismemis bir turseniz o sizin sorununuz.. bunu butun erkeklere genelleyemezsiniz...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...