Ne diyorsunuz putların sadece ismi mi değişti?

Ne diyorsunuz putların sadece ismi mi değişti?

4|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır hala taştan putlarda var. atatürk büstleri vs. daha çok ataputçu kabilesi tarafından tapınılan birtür.

2|1
    0|0
    • canım canım konuşma.. Öyle bir şey yok Atatürk bize çok büyük bir iyilik yaptı ve bizde bu iyiliği unutup nankörleşmemek adına dikiyoruz o heykelleri...

• osmanlı padişahlarından veya kumandanlarında herhangi biri olmasa o zamanda yaşamıyo olabilirdik. Neden sadece atatürkü bu kadar seviyorsunuz da öncesindekileri inkar ediyosunuz? bu ikiyüzlülüktür. ayrıca senin görüşüne saygı duyarım ama atatürke saygı duymak zorunda değilim.

• hahah işine geldiği gibi anlama. ben her ismin baş harfini küçük yazarım onunkini öyle yazınca direk atlıyorlar. Neden olduğu belli. d

Kızlar Ne Diyor 10

• Olabilir :/

0|1
    0|0
  • Hepsinin mevcut oldugu biri var

0|1
    0|0
  • Doğru

0|1
    0|0
  • Dinlerin hepsinde put var.
    Söz genel olarak doğru.

0|1
    0|0
  • hayır hayır bu yazıya katilmiyorum. o zamanin şirk kulturuyle, simdilerde cok üzerine dusulen bu para, siyaset vs şeyler çok farklı.

0|1
    0|0
  • Çok doğru

0|1
    0|0
  • Fazlasıyla doğru!

0|1
    0|0
  • Yorumsuz kaldım

0|1
    0|0
  • Dogru söze ne denir...👏🏼

0|1
    0|0
  • olabilir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bütün dinlerin putu vardır İslamın dahi var. Kabe'de el yüz sürdüğünüz taşın ne olduğunu sanıyorsunuz ? Şeytan taşlama adında taş attığınız boşluk ne? Neden Kabe etrafında belli bir sayıda dönüyorsunuz?
    Hz Muhammed'in sakalına el yüz sürerken bu put olmuyor mu?

Adam haklı yani :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...