Aileme nasıl söylemeliyim?

doğru yeremi yazdım bilmiyorum ama en yakın burası geldi. Psikoloğa gitmeye ihtiyacım var aşırı dikkat dağınıklığından dolayı ama aileme dersem başka sebep ararlar inanmazlar diye endişeleniyorum nasıl demeliyim babam çok sert bir adamdır

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• benden sana tavsiye bu tip düşüncelerini en yakının dahil kimseye söyleme malesef ki... bu tür olaylarda hoş karşılamıyorlar bir sıkıntı arıyorlar ulan asıl bu ülkede yaşayıp psikoloğa gitmeyende sıkıntı vardır... benden sana tavsiye internetten araştır... telefon aç ücreti öğren paranı biriktir ve git...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• İlk annenle konuş. Sorunlarından bahset. Daha sonra psikoloğa gitmek istediğini söylersin.

0|1
    0|0
    • ya yapamıyorum işte bana deli gözüyle bakarlar sonra gülerler falan ailemi tanıyorum tekde gidemem :(

• Neden tek gidemezsin?

• direk psikolojim bozuk demezsin, kafamı dağıtmaya konuşmaya ihtiyacım var dersin

0|1
    0|0
    • psikolojide bişey yok dikkat dağınıklığı :)

• Ders çalışmak için diyorsan nöroloji doktoruna gidebilirsin uygun bir ilac onerir bende kullaniyorum modiwake memnunum gayet duzenli ders calismaya basladim 4 aydir

0|0
    0|0
Yükleniyor...