Büyüdüğünü kabul edemeyen var mı?

Ben kabul edemiyorum. Annemin babamın yaşlandığını abimin evden gidecek olmasını. Çevremdekilerin büyüdüğünü idrak edemiyorum ya da kendimin , kocaman kız oldun diyolar ama ben kabul edemiyorum. Özellikle babam rahatsızlandığında mesela onun yaşlandığını kendime bir türlü kabul ettiremiyorum o daha benim ilk aşkım hep yanımda olcak hiç rahatsızlanmıycak ve sonsuza dek yanımda kalacak diyorum Abim sonsuza dek bizimle yaşıyacak gibi geliyodu Annem sonsuza dek yanımda olup destek olacak gibi sanki hep beraber olacaz hiç ayrılmıycaz. Ben bunu nasıl kendime anlatabilirim? Sizde bazen durup benim gibi düşünüyo musunuz?

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• Gibi gibi, bazen olgun bir ruh halindeyim. Bazen çocuktan daha çocuk. Hatta ev ahalisinin deli dediği anlar da oluyor. İçimdeki çocuğu öldürmüyorum sanırım, yaş 24.

1|0
    0|0
    • Bende evin delisiyim bazen annemlere durduk yere kalkip sarki soyleyerek dans ederim geldilermi sana derler sürekli 😁

• Aynen, yabancı filmlerdeki çılgın dans figürlerini yapmaya çalışırım mesela.

• Ben her zaman aklima ne gelirse 😂

En İyi Kız Görüşü

• 18 yaşındasın böyle düşünmen normal. Görüntün kocaman ama kafa olarak büyümüş sayılmazsın.

1|0
    0|0
    • Kendimden çok babamın yaşlandıgını kabullenemiyorum ben kendimi 30 yaşında gibi hissediyorum bazen

Erkekler Ne Diyor 17

• Senin bir şey yapmana gerek yok hayat sana tüm gerçeklerini gösterir ve bir gün anlarsın büyüdüğünü istemeden. Dilediğin gibi yaşamana devam et sen

1|0
    0|0
  • yok büyüsem kabul edecemde daha var daha yaşım ne ki. büyüyünce kabul ederim.

1|0
    0|0
  • ben :)

1|0
    0|0
  • bennnnnnnnn

1|0
    0|0
  • Zamanla alısıyorsun, sonra yaşayamadıklarına pişman olmamak için simdi değerini bil ✌

1|0
    0|0
  • büyüdüm yaşlandım

1|0
    0|0
  • var.

1|0
    0|0
  • sorumluluk sahibi olmak zor bende kabullenemiyorum

1|0
    0|0
  • Valla 16 hissediyorum kendimi ya 😭

1|0
    0|0
  • Abim 25 yasinda hep beni daha buyuk saniyorlar zoruma gidiyor

1|0
    0|0
  • :( kabul edemiyorum. Gecenlerde annemin gıdığı sarkmaya basladi diye aglamistim.

1|0
    0|0
  • Ediyorm

1|0
    0|0
  • Bende pek sorumlulik almak istemiyorum. Kabullenmek gerekiyor ama

1|0
    0|0
  • Bunlarada alışacaksın. Hayat bunu gerektiriyor

1|0
    0|0
    • Alışmıyorum bir türlü

• İlaç kullanmam gerekiyo oda uyusturuyo sevmiyorum

• Beslenme şeklinde önemli

• Büyüdüğümüzü kabul ettik lakin büyümenin ii bir fikir olmadığını da anladık

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende ozellikle buyudugumu kabullenmek istemiyorum.

1|0
    0|0
    • Ben kendimden önce babamın yaşlanmasını kabullenemiyorum hiç 😔

• Aynı şeyleri gemse 😓

0|0
    0|0
Yükleniyor...