Evlendikten sonra eşinizin çalışması ve sizden daha çok kazanıyor olması sorun olur mu?

kadınların fazla kazanıyor olması genelde ekonomik özgürlükleri ellerinde olduğu için boşanmalara sebep oluyor ve bu evlilikler genelde uzun sürmüyor bu konuda ciddi olarak düşüncelerinizi bekliyorum

Güncellemeler:
Hiçkimse sorun etmiyor da bu sebeplerden ötürü boşananlar kim
Bu arada boşanmak isteyen kadınlar erkekler değil

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• O öyle değil canım. Erkek komplekse girdiği için kavga çıkıyor kadın da en son sanane be ben çalışıyorum ben kazanıyorum diyor. Sonra kadın erkeğini saymıyor (!) Oluyor ve the end.

0|0
    0|0
    • Erkek hazmedebildiği sürece sorun yok yani

• Evli misin

• Hayır değilim ama bu sebepten ayrılan insanlar var yakın çevremde

En İyi Erkek Görüşü

• para için çalışamaz.. amacı kariyer ise evet ve ne kazandığı onu ilgilendirir..
    ve evet piyasa şartlarında benden fazla kazanamaz zaten..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Olmaz bence ☺

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • Hayır niye olsun ki

0|0
    0|0
  • Sevgilim açısından yorum yapayım bana daha dün evlenince benden fazla kazanırsan bana 2bin falan kazanıyorum de bana ters olmaz öyle şey falan filan dedi:D

0|0
    0|0
  • Bunlar saçmalık.

0|0
    0|0
    • SaçmLık niye ki

• Oda ayrı saçmalık. Yalnız şöyle bir durum var. Özellikle turkiyede bu baya bir sorun. Erkekler hep kendilerini parayla üstün görüyor. Geçen bir başlık açıldı burda değil tabi. Kuaföre aylık 1500 lira harcayan kız diye. Nedense hep sağ manitası vardır yok iyi kocaya kapak atmıştır gibi söylemlerde bulundu. Hiç kimse babasından gelecek zenginliğini ya da kendi kazancını dile getirmedi. Demem o ki erkekler kadınların rahat yaşamlarını kendilerine bağlıyor hep. Kadının altında son model araba sevgilisi veya kocası. Bu kafayla kusura bakmayın ama bir kadın sizden çok kazandımı haliyle bir ters tepki yapıyor olabilir. Biraz sorunu kendimizde arayın. Mal gibi davrandığınız bu cinsler sizden olduğunda ve boyle davranışlar sergilediğinde zorunuza gitmesin. Bana kalırsa iki taraf içinde saçmalık boyle bir tiniyet olamaz. Ama durumun iç yuzu büyük ihtimalle bahsettiğim durumlar.

• Anlattığın gibi maalesef durum böyle şahsen sevdiğim insanın varlıkta da yoklukta da yanımda olmasını isterim benim ya da eşimin az- çok kazanıyor olması bizim için sorun olmayacak bir hayatı isterim ama gel gör ki

• Olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Hayır olmaz. Fakat harcama yaparken dikkat ederim. Çünkü büyük para onun

0|0
    0|0
Yükleniyor...