Kendi ülkemizde yabancı kaldığımız görüşüne katılıyor musunuz?

Kendi ülkemizde yabancı kaldığımız görüşüne katılıyormusunuz?
Son zamanlarda içimizdeki yabancılar yetmiyormuş gibi içimizdeki bedavadan beslediğimiz kişileride vatandaşlık veriyoruz ve soylarını soplarını biz besleyelim diye. Ülkemde yabancı kaldım diye düşünüyorum ben. Bu görüşe katılanlar varmı?

• Evet
    80% (8)100% (9)89% (17)Oy Ver
  • Hayır
    20% (2)0% (0)11% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle katılıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ülkenin adı Türkiye ama arapların arasından Türkleri seçemiyorum İstanbul'da Türkçe konuşan insan arıyor gözlerim bu durumdan nefret ediyorum din kardeşliği laflarından da nefret ediyorum sırf müslüman diye kardeşim falan değil onlar

0|0
    0|0
    • Müslüman olmakla ilgisi yok, insan olmak yeterli. Nasıl böyle ırkçı ve dar algıya sahip insanlarsınız anlamakta güçlük çekiyorum.

• Haklı çıkarmak için söylemedim zaten, ama gerçekten ırkçıysanız üslubum doğruymuş demek ki.. Bence de uzatmaya gerek yokmuş dediğim gibi anlayamazsınız

• @VenüsSever tamam

• Bu nasıl bir insafsızlık ya, bizim başımıza da aynı şeyler gelebilirdi. Ben gerçekten birçoğunun çok büyük zorluklar yaşadığına şahit oldum. Sürekli Türk'e şu var Suriyeli'ye bu var Kürt'e şu var demek yerine; zor durumda biri var, ona lazım bir şey var mı? diyebilen 'insanlar' olmalıydık. Şimdiden belirteyim ak partili de değilim, insanın halinden anlamak için ak partili olmak gerekmiyor insan olmak yeterli.

0|0
    0|0
    • Biz zorda olunca onlar yardım ettilermi? En basit ermeni soykırımını yaptık diye yasalaştırdılar. Suriyeliside filistinliside bizim ermenilere soykırım yaptığımızı yasadan geçirdiler. Sende hala bunların kardeşimiz olduğuna inanıyormusun? Ben inanmak isterdim ama maalesef durum hiçte böyle değil. Sadece keşke diyorum. Bizim içimizde sokak çocukları dururken atama alamamış binlerce üniversite mezunumuz öğretmenimiz dururken, binlerce kalifiye elemanımız işsiz gezerken bu yabancı hayranlığını anlayamıyorum ben. Yardım yapacaksan önce akrabadan ve yakından başla der HZ MUHAMMET

• Aynen durmaz ülkene dönersin. böylece o ülkede durup birde o ülkeye hainlik yapamazsın. Ğlkemizde istediğimizde bu şu an. Böylece işsizlik sorunuda ekonomik sorunlarda çözülmiüş olur. Hemde hainler ülkemizden gönderilmiş olur.

• @HaticeGUZEL 'biz işsiz kalıyoruz insanlar ölsün' diye düşünmek..

Erkekler Ne Diyor 1

• Kendi ülkemde biz TÜRK'leri yabancılaştırdılar. Hele tayyip bey amcamız konuşmalarında kürt halkı suriye halkı derken türk halkı dediğini hiç duymadım. Andımızı kaldırırsan olacağı bu. Biz soğuk havada varlığım türk varlığına armağan olsun derken belki çocuktuk ama dediğimizin farkındaydık. Yeni nesil bunlardan yoksun kaldı. Neden andımız kaldırıldı? hdpli vekiller kürtler bizim çocuğumuzun varlığı türk varlığına armağan değil çocuğumuz öyle demesin dediler diye kaldırıldı. türke hizmet 0 diğer etnik kökenlere hizmet 100.

0|0
    0|0
Yükleniyor...