Fareli köyün kavalcısı mı yoksa davulcusu mu?

aslında fareli köyün kavalcısı değil davulcusuymuş o. köyün fareleri de aslında gizli müslümanmış. davulcu her sabah davuluyla fareleri sahur için uyandırırmış. fareler de sahurdan sonra bir de namaz kılarak sevap point kasarlarmış. çünkü amaçları: erkek farelerin cennetteki en güzel huri fareleri kapmasıymış. dişi farelerin de ödülü: kocaları sayesinde cennete alınmakmış. ..

devam edecek..
not: tabi devam edilsin mi edilmesin mi diye verceğiniz oy'a göre..

Fareli köyün kavalcısı mı yoksa davulcusu mu?

• devam edilsin.
    33% (4)70% (7)50% (11)Oy Ver
  • devam edilmesin.
    67% (8)30% (3)50% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
erkeklerin çoğunluğu devam edilmesinden yanayken kadınların çoğunluğu edilmemesinden yana. ve eşitlik var böyle olmaz.
bir karar verin

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bu adam shakespeare'e şeyh pir diyor şey pir miş müslümanmış :) İnanmayın bu adama. Sarık kovuk varken fes getirdiler bu adamlar fes kullanmayız sarık kullanırız diye isyan etti. Sonra fes kaldırıldı şapka getirildi bu sefer niye fes kaldırıldı diye isyan ettiler. Yarın şapka kaldırılır başka bişey çıkar bu sefer vay efendim niye şapkayı kaldırdınız diye isyan edecekler. Gerici yobaz denilince aklıma böyle adamlar geliyor.

0|0
    0|0
    • not:bu adama bunları nasıl öğrendiniz kaynak gösterin diye sorulunca diyorki:gizli belge. Nedense hep gizli belgeler gizli kişiler bilinmeyenler hep bu adamı buluyor. Deli bu adam.

• hep gizli, çünkü kaynak kıçıı :D

En İyi Kız Görüşü

• Müslümanlar fazla saçmalamaya başladı.🙄

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu adam iyice saçmalamaya başladı yaa. Bizim köyün delisi :D

1|0
    0|0
  • Dostum tamam bu adam ne dediğini bilmiyor da, seninki biraz dalga geçmek gibi olmuş.

0|0
    0|0
  • Bu adam da ke di i rezil etti nasil sevindim var ya. allah rezil ediyo iste. Herkese iftira atiyodu

0|0
    0|0
  • Ne bu adamla alıp veremediğiniz deli oluyorum bu adamı facede görünce

0|0
    0|0
    • Aptal saptal söylemleriyle millete malzeme veriyor herhalde uğraşırlar fesli deliyle

• Bu espri baydı yeminle

0|0
    0|0
  • mk malı bu adam

0|0
    0|0
  • yazık insanımıza ya, düştükleri şu hale bakın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet evet harry poter'in gerçek adı da Hayri koter zaten Hristiyanlar harry poter yapmış 😁(şimdi bu adamda bunu gerçek sanır bir de der 😀)

0|0
    0|0
Yükleniyor...