KISKANÇ KUZENLER HAKKINDA YARDIM EDİN?

Kız kuzenimle aramda 5 yaş falan var durumları bizden daha iyi ona ragmen beni kıskanıyor. Kendinin ablalık yapması gerekirken ben daha üniversitedeyim o okudu bitirdi hala geldiğinde hep benimle uğraşır. Saçlarım çok uzun mesela bana kaldırıp köylü saçı gibi kestir diyo zayıfsın uçucan falan diyor herkesin içinde, en sonda instagramda attığım resimlere karışır oldu çok efek var kaldır diye laf sokuyor her resim attığım da altına yorum yapıp rezil etmeye çalışıyor. Annemle babamda engelle dedi engelledim buda bana kuzen beni engellemişsin diye mesaj attı cevap vermedim oda beni WhatsApp tan engellemiş aylardır hiç yüzyüze gelmedik başka şehirde olunca ama şimdi ortak akrabamızın düğünü ve kınası var iki gün görücem mecbur konuşmam lazım ama ya kaldırıp bişey derse bu olayla ilgili ne yapmalıyım

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• sende konuşma , konuşmam lazım demişin de , hayır konuşmak zorunda değilsin. geç kendi masana ailenle takıl. bırak o haseti , seni görünce gene hasetinden çatlasın :D

0|0
    0|0
    • Ama selam vermek zorunda kalırım çünkü aile büyükleri olayı bilmiyor bide ben 5 yaş küçüğüm

Kızlar Ne Diyor 1

• valla yüzüne odun gibi lafları söle benimde böyle vardı yüzüne saydırdım daha çenesini açamıyo sen birşey demedikçe tepene çıkar demedi deme

0|0
    0|0
    • Aile büyükleri olayı bilmiyor mecbur görücem ne yapmalıyım

• eğer sorarsaki neden engelledin diye yüzüne de küçüksün diye seni ezmeye hakkı yok. konuşmak istersede mesafeli ve soğuk ol

• Biliyorum bana kötü davranacak meraba abla desem Meraba dermi bilmiyorum itici itici davranıyor zaten nefret ediyorum

Yükleniyor...