Otobüsteyiz, Bursa'ya gidiyoruz.. Neler önerirsiniz? Neler yapabiliriz?

Otobüsteyiz, Bursa'ya gidiyoruz.. Neler önerirsiniz? Neler yapabiliriz?

Güncellemeler:
Soruyu yanlış anladınız herhalde... Bursa 'da neler yapabiliriz diye sordum :(
Geri döndük arkadaşlar... Sağ olun :D

0|1
17|19

En İyi Kız Görüşü

• Bursadaki Türbeler ziyaret et. Özelikle Emir Sultan turbesini lütfen selamımı ilet. Gideceğim inşallah.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

Erkekler Ne Diyor 18

• İskender ve kestane şekeri yiyebilirsin

Yeşil Türbe , Ulucami ve Tophaneyi gorebilirsin

0|1
    0|0
  • Kardeşim şehir merkezini gezin sonra Tophaneye çıkın, ulucamiye git uludağa çık, sarıalan diye bir bölge var dağda çok güzel inkaya çınarı altında temiz hava bir sıcak çay oh mis suuçtu şelalesine gidebilirsiniz, mudanyaya gidin sahilde 2 bira için :) mudanya mütareke evi var, merkezde müzeleri gezebilirsiniz yeşil türbeye gidin tophanede ve muradiye semtindeki türbeleri gezin, saitabat şelalesine gidebilirsiniz

0|1
    0|0
  • Bursa iyidir yeşilliği güzeldir. Z yolu diye bir yer var tavsiye ederim bursa ayaklarının altında kalıyor orda

0|1
    0|0
    • Dağ tarafında miydi o?

• Genelde icicilerin bölgesi diye duydum ayrıca yolları da darmis epey... içerseniz dikkat edin diyolar :d

• Evet genelde alkolikler takılır ama herkes kendi keyfindedir. Kimse kimseyle alakadar olmaz.

• İskender ye hacı :))
    Birde köfteci yusuf diye bir yer olması lazım oralarda. Orayada uğrayabilirsin. Köftesi güzel.

0|1
    0|0
  • Cumalikizik koyune gidin harikadir ayrica Uludagin zirvesine cikmayida unutmayin 😀

0|2
    0|0
  • Uludağ a çıkın iskender kebap kestane şekeri yiyin vakit varsa cumalıkızık ı görün

0|1
    0|0
  • halısahaya adam lazım akşama gel :D

0|1
    0|0
    • baskan kaleciyim ben, göbekli kaleci.. Kinaly gibi :D bir daha düşün istersen...

• Şöförün kafasına su dök ambulansı ben aradım asadsffs :D saka bir yana Bursa'yı fazla iyi bilmiyorum ama biraz ileride Çınarcık var Yalova'da Oray'a git akşamları felan güzel

0|1
    0|0
    • Çınarcık eski modunda değil artık yaa. Ucreisler bilirsin belki, orada halam vardı. Araplar basmış full.

• Denizi çok kirliydi önceki sene ama bu sen bilemem temiz girip kirli çıkodun...

• Köfteci Yusufa uğra köftesi 10 numaradır :)

0|1
    0|0
  • Kestane tatlısı yıyebılırsın

0|1
    0|0
  • Mutlaka yüz
    Tenis bowling golf oyna

0|1
    0|0
  • Geri dönün.

0|1
    0|0
  • Bambi jumping yapın, napabilin en fazla mk

0|0
    0|0
  • top görürseniz selam kardeşim

0|1
    0|0
  • Iskender ✌ dobruca kaya restorantta yemek ✌

0|1
    0|0
  • İşide en çok militan veren illerden biriymiş Bursa.. Dikkatli ol..

0|0
    0|0
  • halay çekin otobüste

0|0
    0|0
  • Ulu Camii ziyaret..

0|1
    0|0
Yükleniyor...