GENEL EVLER OLMALI MI?

Sizce her ilde yerleşim yerlerine uzak bir yerde genel ev olması taciz olaylarını azaltır mı? ( haber izleyemez olduk hergün yeni bir sapıklık adilik )

0|1
3|18

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• turkiye musluman ulkesiyse olmamali birseyi adam gibi yapacan musluman ulkesimi seriat olacak dinsiz ulkemi ilerici yaratik seylerden olacak bol bol veya sehirden sehire degisimler olacak İstanbul heryerde genel evler izmirde sifir cami konyada seriat dedikleriminden bir fikir ulastimi?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ankaranın göbeği pavyon dolu ama sapık hala sapık. İnsanların bir sapıklıktan kurtulması için başka bir sapıklığa itmek sapık bir düşünce. Zaten para karşılığı bir kadınla ilişkiye girebilecek kadar ucuz ve kadını değersiz gören bir erkek tacize kalkışır. Aklı selim adamın ne tacizle ne de genelevle işi olur

0|3
    0|0
  • Bunusoruyor musun bir de

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Oraya gidenler bizden uzak durabilirse sorun olmaz

0|1
    0|0
  • Olmalı tabi ki. Açlık çeken bir ülkede aş evi görevi görüyorlar resmen. Gerçi giden kişilere acırım hep nasıl bu kadar düşüyorlar diye.

0|1
    0|0
  • Tam olmamalı diyecektim ki taciz deyince aklıma yattı. Olmalı *amk her sokakta olmalı hem de. Ancak yeter bizim millete *amk

0|1
    0|0
  • işe yaramaz

0|1
    0|0
  • evet, genelevler olmalı. ben de gittim şahsen. pek tavsiye edebileceğim bir ortam yok fakat sonuçta cinsellik de bir ihtiyaçtır. çoğu kişi bunu sevgilisi ve eşiyle birlikte olarak karşılar fakat herkesin bu imkanı yoktur. mesela askerler, uzun yol şoförleri, libidosu yüksek bekarlar.
    benim istediğim eğer devlet genelevleri denetim altında tutuyorlarsa oranın temizliğini ve kalitesini de denetlemelidir. eğer denetimler çoğu alanda olduğu gibi yetersiz ve gevşek tutulursa salgın hastalıklar yayılabilir.

0|0
    0|0
  • Süleyman Demirelin dediği aklıma geldi direk 😀

0|1
    0|0
  • Üstad herkez özgür. Müslüman adam zaten kaçar ama zinadan tırsmayan adam da gidiyor. Gitmezseler daha çok sapıklık artar. Biz isterizki olmasınlar ama tecavüzün önüne geçemezler bu sefer

0|1
    0|0
  • Bu millet doymaz arkadaş🙄

0|1
    0|0
  • Kerhaneleri kapatalım da millet bizi mi öpsün demiş Süleyman Demirel:)

0|1
    0|0
  • Karsiyim ama kadinlarin sagligi icin olmasi lazim
    Yoksa tecavuz sucu artardi

0|1
    0|0
  • Reis dediğinin olması için her şehirde üj bej tane olması lazim ve beles olmali :D

0|1
    0|0
  • Kesinlikle Hayir.

0|0
    0|0
  • Zinadır. Haramdır Çok günahtır türkiyede 1 tane bile kalmamalı kötü batılılar !

0|0
    0|0
  • Tamamen kaldırılması gerekiyor.

0|0
    0|0
  • bence olmalı

0|1
    0|0
  • Çocuğa iyi eğitim iyi bir Ahlak verilmeli anne babalr olarak

0|1
    0|0
  • Genel evmi kaldı herkez kendi evinde yapıyo bu zamanda :)

0|0
    0|0
    • mahalle aralarına girmeleri de önlenmiş olur bir nebze

• Önlenmez kendi evinde çalışanlar deli para kazanıyo :D

Yükleniyor...