Aşırı dindarlar neden kızlar soruyora üye? Bu yaşam tarzlarıyla çelişmiyor mu?

Burda onlarca değişik soru türü var. Çeşitli cinsel ilişkileri barındıran, çarpık ilişkileri barındıran. Değişik yaşam tarzlarından insanlar var, " lgbdt liler, Aleviler, Hristiyanlar, Ateistler, sosyalistler, şiiler, kemalistler". Düşünceleriyle çelişmiyor mu? Kendileri için daha uygun olan siteleri, forumları tercih etmeleri inançsal görüşlerine daha uygun olmaz mı?

Güncellemeler:
Amacımız burda niye varsın demek değil. Durumu anlamaya çalışmak. Bu durum içkinin gündüz günah olduğuyla ilgili ahkam kesip ama akşam olunca meyhaneye gitmek gibi bir şey.

0|0
13|21

En İyi Kız Görüşü

• Katlanamıyorum dindar insanlara Dediğin gibi burda işi ne. İşte gereksiz insanlar

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bütün muhafazakarlar bence buradan uzayıp gitmeli.. İşleri güçleri onu bunu yargılama..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Aynen celiskilerin insanlari olduklarindan

0|1
    0|0
  • Din falan iyide ben tesettürlüleri anlamıyorum kapanıyorsun ama hareketlerin falan aman ne olcak erkek görse onlar için varız zaten direk hiç yormayın bizi bb aşırı dincileer

0|1
    0|0
  • Baskilanmis yaşamlarını burda açığa çıkaranlar bulunuyo

0|1
    0|0
  • Ay burda bir "ehli sünnet" diye dindar bir genç hoca var ama çok korkunc 😂

0|1
    0|0
    • o neki burda dizo_04 diye bir piskopat var. aman aman diyim. bunlardan burda çok var. bunlar nasılım kısmında gizli üye modunda yorumlar yapıp. sonra din iman mevzusunda uzman edebiyatı yapıyorlar

• İnşAllah o ben değilimdir :/

• buyur bacım bişey mi oldu?

• cok enteresan bakış acısı..

dindar insanlara ne gözle bakıyosanız artık.. siteye bile üye olmalarını garipsiyosunuz. Sacmalık ötesi

0|1
    0|0
  • İsteyen istediği yere girer kime ne

0|0
    0|0
  • katılıyorum

0|1
    0|0
  • Adam ateist, istediği yerde düşüncesini özgürce paylaşıyor.
    ADAM müslüman diye paylasamayacak mı, elin ateististinden daha mi degersiz?

0|0
    0|0
  • napak kovak mi

0|0
    0|0
  • birader alayı engelli o sorulari görmüyoruz :D keko keko konusma burada !

0|0
    0|0
  • Hayir, sitede oyle bir ayrim yokken bu ayrimi kendi kafanda olusturmamalisin diye dusunuyorum.

0|0
    0|0
  • Hay Allah kimi ne ilgilendirir isteyen istedigi yerde takilsin isine gelmeyen kategorileri engeller olur biter

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Dindarlık hayattan soyutlamak değildir ki?
    Bu bahsettiğin kişiler sosyal hayatta da var..
    Sokağa çıkmayalım mı o zaman?

Şeytan ve şeytanın askerleri her yerde var..

Mühim olan burda da dört duvar arasında da nefsinle başbaşa kaldığında da gözetenin olduğunu bilmek ve ona uygun yaşamaktır..

Ne yapıyorum; cinsellik ve nasılım kategorisini takibi bıraktım..

#Vesselam

2|0
    0|0
  • 1-Cinsel konular-nasılım konuları engellenebiliyor, engellendikten sonra görmüyorsun.

2-Üye olmadıklarını nerden biliyorsun başka sitelere?

3-Bura Türk sitesi, Türk milleti her zaman dindar olmuştur.

4-O saydıkların var ve milleti kandırıyorlar. Bu yüzden de doğru yolu gösteriyor olabilir.

1|0
    0|0
  • Sevgili kardeşim ben dindarım bu sorun bana da biraz dokunuyor. Ben üye olduğum andan itibaren ilgilenmediğim konulara asla yorum yapmadım ( cinsellik vb ). Ayrıca diğer insanların fikirlerine saygı gösterip onlarında fikirlerini dinleyip, samimi bir şekilde tartışmakda hoş bir şey. Bilmediğim mevzularıda öğrenebiliyorum. Benim için güzel bir deneyim.

1|1
    0|0
  • İnanç ve irade özgürlüğü. Bende islama inanıyorum ama insansım yani böyle düşünelim onlarda insan. ya aşırı oldukları kadar dinlerini bilmiyorlar ya da öyle görünüyorlar. garip :/

0|1
    0|0
  • biraz katiliyorum sana abisi

0|1
    0|0
  • Ne alakası var be

0|0
    0|0
  • Anarşizm benim olayım

0|1
    0|0
  • Dış görünüşleri dindar onları kalbi sikişiyor afedersin biraz ağır oldu genelleme de yapmak istemiyorum öyleler

0|1
    0|0
  • sen atesit formlarına gitsen olurmu? 3 sene önce bu rezillikleriniz yoktu herşey seviyeliydi cidden yardım için soranlar vardı ve dini ne olursa olsun herkes yardım amaclı cevap verirdi dindar bile olsa ayrıca kimseye soramadıgı cinsel soruları burda gizli soran gizli cevaplayanlar var

0|0
    0|0
  • Çelişmiyor demekki

0|1
    0|0
  • Büyük bölümü muslüman olan ülkede yaşıyorsunuz , bir çoğunuzun yaşam tarzı bizim inanclarimizla çelişiyor. Sizleri kendi düşüncelerinize uygun yerlere mı surelim , yoksa kafanızı mı keselim 😁

0|0
    0|0
  • Sanırım siteyi aktif olarak kullanmayı bilmiyorsunuz. Kapalıda olsa dindarda olsa açıkta olsa ayrım olmaz bu sitede çünkü bu sitede 3 içerik yönetimi var 1 erkeklere sor 2. Bayanlara sor 3. Genele sor. Her kategoride istediklerini bayanlara sorabilirler. İllaki erkeklere soruyorlar diye bişey yok kardeşim...

0|0
    0|0
  • Birincisi sanane abicim herkes istedigi yerde bulunabilir bunun dinen sakincasi yok ikincisi dindar kelimesini kullanmayin dindar diye bisey yoktur ibadet eden müslüman vardir ibadet etmeyen müslüman vardır ama sonucta müslümandır

0|0
    0|0
  • kendini herşeyden kısıtlayacak diye birşey yok sonuçta

0|0
    0|0
  • aşırı kafirler niye üye? ks üye olmak günah diye bişey mi var?

0|0
    0|0
  • düşüncelerin çelişmesi degil mücahitlik ruhu ile geliriz buraya.. müslümanlık şiarini yozlaşmış anlınıza vurup islamın sarsılmaz ışıgını taşımak için geliriz.. ögretmek için geliriz..

0|0
    0|0
  • Yoo dinin yeri yoktur.

0|0
    0|0
  • gerçekten özgür ve kendine güvensen şu soruyu gizli sormazdın:D

0|0
    0|0
  • Saćma sapan bir paylaşım

0|0
    0|0
  • Ne alakası var herkesin bir görüş hakkı var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...