Öncelikle şunu neden yazıyorum bilmiyorum bile. Cidden kim ne söyleyebilir ki beni hayata bağlayabilecek?
24 yaşındayım ve şu an hayatımda kaybedebileceğim tek bir şey bile kalmadı. Kimi sevdiysem, kime neye değer hepsi verdiysem tek tek gitti.
Daha 2 aylıkken öz annem ve babamla başladı. Bir kez görmeden kaybettim onları. Elimde tek bir fotoğraftan başka bir şey yok onlara ait. Tamam onların eksikliğini hiç hissettirmeyen bir aileyle büyüdüm ama onlara bir kez olsun sarılmak nasıl bir şey olurdu ki? Bilemiyorum
17 yaşıma kadar her şey sıradan gidiyordu ama işte o zaman tanıdım o kadını. Gelecek 3 yılın her saniyesini beraber geçireceğim, kurmadığımız hayal kalmayacak, bir saniye daha yaşaması için öleceğim kadın. Aptaldı biraz. Tamam bana geliyordu koşa koşa ama insan bakmaz mı yola , sağına soluna. Bakmadı işte. Gelemedi koşa koşa. Bir şey yap, bırakma beni diye yalvaldı resmen gözleriyle. Yapamadım bir şey , son nefesini. elimden kayıp gidişini hissettim.
2 yılım sadece ağlamakla, özlemekle, hayata küfretmekle geçti. Karşıma geçip bir kez daha gülseydi ne olurdu?

Güncellemeler:
O gülüşü aratmayacak birini tanıdım sonunda. Yeniden hissettim sevebileceğimi , mutlu olabileceğimi.
Yine o mutlu günlerimden birinde değer verdiğim iki arkadaşımdan biriyle kaza geçirdik, o kurtulacak kadar şanslı değildi. Onu da öyle kaybettim. Gerçi şu an düşünüyorum da kim şanslı bilemedim. Bana gelince 10 ay yataktan çıkamadım. Acıdığından mı bilmiyorum yanımdaydı o gülüşüyle ama o da gitti işte.

0|1
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgili kardeşim insanın başına herşey gelebilir. Acını anlamam mümkün değil ama yaşamak zorundasın. Tekrar bir umuda ihtiyacın var bunu sen bulmalısın. Kimi tüm olumsuzluklara rağmen yaşar kimi dayanamaz intihar eder. İntihar etmek kolay, asıl mesele yaşamak. Hayatta herkes için bir şey yaptın belki ama bu sefer kendin için yap hayata tutun. Belki karşına çok iyi bir kadın çıkar. Belki mutlu olursun evet hayatında çok önem verdiğin birisini kaybettin ama yapacak bir şey yok. Yaşamak zorundasın. Çünkü hayat bu. Bu bir oyun ya tamam ya da devam. Bu kadar kolay mı pes etmek?

0|0
    0|0
    • bu daha yarısı bile değildi yazdıklarımın ama fazla uzun dedi kestirip attı bura bile :(

• Hayatım bu işte özetle. Bıktım artık başkalarına yük olmaktan. Beni sokağa her çıkardığında insanların bana o iğrenerek , acıyarak bakışından bıktım. Dayanamıyorum artık. Aynaya bakmaya utanıyorum. Hiçbir gelecek umudum kalmadı. Ya ben niye yaşıyorum hala? Acı çekmek için mi doğdum. Bu mu yani? Tek bir sebep verebilecek var mı bana yaşamaya devam etmem için?

• Anladığım kadarı ile çok zor bir durumdan geçiyorsun kardeşim. Ben sana buradan çok bilmişlik yaparak bir şey diyemem. Ama inan benim de hayatım dört dörtlük değil ama yaşıyorum. İlk önce işe yüzünle başlamalısın. İnsanlar baksınlar. Onlar o kadar aşağılıklar ki onlara görme. Bana da bakıyorlar bende nefret ediyorum ama nafile. Senin bir an önce çalışıp kendini işe vermen lazım. Evet dediklerim zor ama yüz ameliyatı için para biriktirmen lazım. Yüzün düzelirse ki İnşAllah umudunda gelecektir.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Çünkü öyle gerekiyor knks afgfa

0|0
    0|0
  • Bunu okuyan ağır işsiz

0|0
    0|0
    • Ben okudum işsiz mi oluyorum yani? Amacımız yardım etmek olmalı bence.

• Kendisi annesini babasını kaybetmiş. Ayrıca ablasınıda yitirmiş. Ta ki sevdiği ve elinden tutan kadını tanıyana kadar. O kadın da ölünce bu arkadaşımız hem kalbi hemde vucudu hasarlı bir şekilde yaşamak için umut istiyor. Bizde ona umut vermeye çalışmamız gerekirken senin yorumunla daha da morali bozulacak belki de.

• Bilader ne olursa olsun hayat devam ediyor. İnsan başına gelicek herşeyi kaldırabilecek güçte yaratılmıştır. Zordur tabi ama dert veren Allah devasını da verir.

• :D :D :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...