Uyuşturucudan ölen kim olursa bu pislik sonlanır?

Bu soruyu sorma sebebim hergün gencecik insanların sürekli uyuşturucu kullanmış şekilde görmem, bu insanların bu hale düşmesi önlenemez mi?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• zor sevgilim kullaniyordu mahfetdi benide batirdi. tamamen kendi iradeleriyle birakabilirler

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Amatem de çalışan bir arkadaşım bunun için tedavi görenlerin bırakmaları neredeyse imkansız, sadece toplumu onlardan korumak için burada oyalıyoruz demişti.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İnsanlar akillanmaz

0|0
    0|0
  • Kullanmasınlar karşiiim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 10 liraya bonazi alıp katlediyorlar kendilerini yazık. madem öleksiniz gidip altın vuruş yapın temiz en azından sağa sola salça olmazlar :)

0|0
    0|0
  • 10 yılı geçti kullanıyorum mesele bünyenin güçlü ve dayanıklı olması ölenlerse çok çok büyük ihtimal bu işe yeni başlayanlar çünkü biz başladığımızda sentetik değildi doğal toprak mahsülüydü şimdikiler sentetik şu an bilinen bonzai gerçek bonzai bile değil yavşan diye bir bitkiye sıkılan kimyasal bir sprey sonucu yeni başlayan gençlerde ani bad tripler görülüyo yani ölüm tribi ben hayatımda bir kere ölüm tribine yakalandım ondada kalbim durma noktasına gelecekken bayılmışım gittim 5 ay tedavisi bile gördüm ama olmadı bırakamadım kurtulamadım gençkere tavsiyem eğer bu b0ku illada yiyecekseniz gidin ot için kubar için ama bonzdan uzak durun çünkü bünyenize ağır gelecektir

0|0
    0|0
    • Abi bir insan kendini niye o hale sokuyor onu söylesene yanlış anlama ama. Kafasını yaşamayı sormuyorum, yerde kıvranıyor sürükleniyor insan bu denli nasıl bitirir kendini.

• Kardeşim bağımlı bir insana sorulacak en son sorudur bu

• Obama bile olsa sonlanmaz kardeşim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...