Lise yıllarınız nasıl geçti?

Komik hikayeleriniz filan var mı?

0|0
13|27

En İyi Erkek Görüşü

• Olmaz mı jajjajaj bir gün okulu asıcaz bilmem bilir misin bizim lisede namıyla meşhurdur hatta yedi güzel adama konu olmuştu jja neyse biz asıcaz ama kapıda redkit abi var güvenlikçi jajsj bizde ne yapalım edelim dedik 2 metrelik okulun duvarından atlayıp kaçalım dedik ondan sonra herkes sırayla atladı en son sıra bana geldi ben atladım atlayış o atlayış benim pantolan carttt kalça tarafından yırtılmaz mı kajajsj ne rezillik komediydi ceketi arkama koydum bağladım öyle akşama kadar gezdik ajjajajs

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bir gun okul nobetcisiydim defterleri toplarken bir sinifa giricektim koridoru silmisti abla galiba kapiyi acarken dustum herkes kahkaha atmisti :D

Kimyaci yazililari okuyodu tabi o zamanlar liseliler olarak milli sporumuz hoca okurken basinda beklemekti :D gittik hocanin yanina ogretmen masasina yenmis elma copu geldi pencereden cocuklar atmis sinav kagidina geldi sinifta tam saban tipli bir cocuk vardi yermisiniz hocam demisti :D ya superdi lise yillarim ama sadece 9. sinif bence

1|0
    0|0
    • Bide hocaya cık yaparken opucuk atmistim yanlisikla ayy cok utaniyorum hatirladikca

• Bende anlatıyım sana bir tane :D
      Müdür yardımcısı çağırmıştı bende sınıftan çıkarken kapıyı tıklamıştım :D çıkarken niye tıkladıysam rezil olmuştum

• Hahahahha :D :D

Erkekler Ne Diyor 26

• Normal geçti.

0|0
    0|0
  • Baya güzeldi üniversitede o keyifi alamıyorum, okulun en alt katında kütüphane vardı sadece sınıf vs yoktu orda yangın tüpünü patlatmıştık bütün bina sırlar dünyası gibi bembeyaz oldu :D Derste meşale tozunu yere döküp hoca tahtaya döndüğü zaman yakıyoduk, milletin montunu ceketini perde demirlerine kelepçeliyoduk, camdan bahçeye yan sınıflara torpil atıyoduk baya sayko ve tam liseliymişiz ya :D

0|0
    0|0
  • İyi geçmişti

0|0
    0|0
  • B*k gibi geçti meslek lisesinde ömrümü çürüttüm :(
    Sınıfta 2 tane kız olunca komiklik olmuyordu biliyonmu o yüzden yok :D

0|0
    0|0
  • Müdür yardımcısının odasında geçti hatta bir keresinde bana al defter kitabını buraya taşın sınıftan çok buraya geliyosun gibi bişey demişti

0|0
    0|0
  • Köklü bir liseden mezun oldum. Aldığım eğitimin kalitesi de ortam da gayet iyiydi.

0|0
    0|0
  • tam bir komedi utangaç çekingenin tekiydim o zamanlar kişi başına 3 kız düşen okulda utangaçlıktan sevdiğim kızla bile çıkarken konuşamıyorum die kız terkedip gitmişti beni :))

0|0
    0|0
  • Benim lise fazla inekti ya ister istemez psikolojin bozuluyodu.

0|0
    0|0
  • durgun geçmişti o günlerim

0|0
    0|0
  • Güzeldi.

0|0
    0|0
  • Olaylı

0|0
    0|0
  • iyiydi.