Derdini anlatmayan derman bulamazmış yardımcı olurmusunuz?

Beni bir kardeşiniz olarak görün ve ona göre okuyun lütfen babam Kadir gecesi sevgilimle fotoğrafımı yakaladı akşam geldi tekme attı dua et bugün kandil yarın kırılmadık kemiğin kalmıycak dedi ama bişey yapmadı 3 gündür konuşmuyoruz bayramlaşmayada çekindim napabilirim yardımcı olun lütfen?

0|2
11|29

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kız babası gayet normal sinirlenmesi. Yaşın kaç

0|0
    0|0
    • 18 yaşındayım

• Napıcağımı bilmiyorum çok mahçup ve kararsız hissediyorum utanıyorum her gece ağlıyorum 😢

• Üzüldüm valla ): bekle bakalım sakinleşsün gidip gönlünü al

Erkekler Ne Diyor 28

• Çekinmeyin, baba candır. Yapılanlar üzerine konuşulabilir ama bana soracak olursanız üstünde durmayıp oluruna bakın; hayat kısa ve kırıp kırılmak basittir. Umarım babanız ile aranız tez zamanda iyi bir hale gelir; ayrıca mutluluklar...

1|0
    0|0
  • Git elini öp, çocuktanda ayrıl.

1|0
    0|0
  • Çocuktan ayrılma, zaten ayrıl dese o gün ayrıl derdi. Biraz bekle, eğer gerçekten aileni karşına alacak kadar kötü olursa o zaman son çare ayrılırsın

1|0
    0|0
    • Neden ayrıliyim ama çok seviyorum 3 yıldır çıkıyoruz

• Bilemiyorum ailenle kötü ol diyecek halim yok burada

• Peki yorumuznuz için teşekkür ederim

• Yaşın 25-29 arasıysa bırak da görüştüğün birileri olsun. Babana da yanaşma hiç siniri geçsin adamın. Bu durum 1 ay felan sürebilir. Sabır derim. Çocukla da görüşme bu aralar. Ayrılma ama. Çocuk ayrılırsa zaten haketmiyordur seni. Eski sevgilimle de böyle bir durum oldu da ondan yazdım bu kadan 😂

1|0
    0|0
  • Unutur yavaşça sen git bir bayramlaş genede

1|0
    0|0
  • Ona dişünmesi için zaman ver...

1|0
    0|0
  • Bayram bitsin aparkata hazır ol.

1|0
    0|0
  • İlk önce yaşının kaç olduğunu bilmiyorum ama babanın sert bir yapısı varsa eğer bu tepkisi normal. Eğer erkek arkadaşınla da ciddiysen ayrılma sakın bu gibi şeyler normal babanda alışacaktır. Hatta erkek arkadaşını tanıştır babanla uzun bir ilişkiniz varsa birde erkek arkadaşın hazırsa neden olmasın :))

0|0
    0|0
    • 3 senedir çıkıyoruz 18 yaşındayım

• Hmm yaşın daha çok küçükmüş hani biraz daha büyük olsaydın babanla tanıştırabilirdin belki erkek arkadaşını ama babanın tepkisini iyi anlıyorum oda bir kız babası sonucta seni çok önemsediğinden bu tepkiyi göstermiş olması normal. Hayırlısı olur umarım.

• Amana dua et iyi vermiş (Ayarı) 😂

1|0
    0|0
  • Baba beni dövcektin unuttun mu de? Ne için oldugunuda unuttun mu de sadece bir erkek arkdaşım var diye de ben senin güvenini sarscak birşey yapmadım de gerçektende öyle ise de ama yalan söyleme dik dur karşısında

1|0
    0|0
  • Baban haddini aşma demek istemiş. Kırmızı çizgiye fazla yaklaşma.

1|0
    0|0
  • Derman mi dedi birileri 😊😃

1|0
    0|0
  • Git elini öpe güzel kardeşim üzüldüm senin adına sen yinede git öp elini 😔

1|0
    0|0
    • Çekiniyorum 😢

• Hiç sanmıyorum o hala çok sinirli duruyo

• Duruşuna aldanma sabah uyanır uyanmaz mutlaka git elini öpe güzel kardeşim o senden şu an onu bekliyor emin ol

• Yuh ya. Kandil diye tekmeyle gecistiren insan nasil bir insanmis ya? Kandil gibi dinde aslinda yeri muamma olan bir kavrama saygi gosteriyomus gibi yapip bir de o saygi duydugu dindeki Allahin evi muslumanin kalbidir felsefesine aykiri olarak kalp kiriyor tekme atiyor. Tebrikler. Dua edin evet. Ne icin dua edecekmissiniz peki? Kendiniz icin mi yoksa babanizin akil sagligi icin mi?

0|0
    0|0
  • Elini opmek icin cabala opebilirsen yırtarsin
    Ki bayram nedeniyle opturur diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Git yanına özürdile ve bayramlaş

1|0
    0|0
  • Olurum

0|0
    0|0
  • Tekme mi attı? Konuşma bir süre babanla.

0|0
    0|0
  • Haklı

0|0
    0|0
  • Cocuk alsin ailesini gelsin tanistirmaya baska turlu gonlunu alamzsin babanin... oyle sevmek olmaz... seven insan boyle durumlarda ortaya cikar... cocuk kabul etmeSe ayril

0|0
    0|0
  • Dayak yemege hazirlan.

0|0
    0|0
  • evlenmeyi düşünüyosanız ve engel yoksa gelsin istesin çocuk

0|0
    0|0
  • nasıl fotoğraf ki

0|0
    0|0
  • Özele gel

0|0
    0|0
  • bayramlaşmalıydın sema

0|0
    0|0
    • Çekindim utandım çok sinirli gibi geldi bana

• empati kur hak vereceksin. ya babanla tanıştır ya da bitir

• hak etmissin... onun yerinde olsam beterini uygulardim. sevgililik haramdir

0|0
    0|0
  • Cebinene yusturucu koyup polise sikayet et

0|0
    0|0
  • Baban yine az bile yapmis ben olsam 14'lüyü çoktan çıkarmıştım ne işin var senin bir erkekle, babanin gururunu ayaklar altina almissin seni hiç affetmese yeridir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Git op elini ama sadece op konuşma hic.

0|0
    0|0
  • Akışına bırak üzerine gidersen olay büyür. Sen bişey yapma sessiz sedasız dur evde dikkatli ol bir kaç ay geçtikten sonra kendi kendine konuşmaya başlar muhtemelen

0|0
    0|0
  • Hala telefonunu almadıgına göre cokta sert biri degil gidip barısabilirsin..
    Benim babam olcak evi başıma yıkar. Önce benim sonra annemin.

0|0
    0|0
  • Dua et bugun kadir gecesi o yuzden sadece tekme atiyorum mu dedi

0|0
    0|0
    • Hayır dua et bugün Kadir gecesi yoksa yapıcağımı bilirdim dedi

• Ay çok üzüldüm kardeşim ya :( bol bol dua et tek care :(

0|0
    0|0
  • Oylemiymiş

0|0
    0|0
  • annenle konuşup akıl alman daha mantıklı değil mi sonuçta babanı tanımıyoruz en doğrusunu annen söyler hatta senin için babanın ağzını arasın hala kızgın mı öğrensin

0|0
    0|0
  • Sen genede bayramını kutla

0|0
    0|0
  • Cocuk ciddiyse ailenle tanıstır

0|0
    0|0
    • Ciddi ama ailem yaşımın küçük olduğunu söylüyo yaşım 18

• Genede tanıstır. İşi kesine al. Baban susar hiç yoktan. Benim babamda bana küsmüstü mk

• Baban kaklı bence özürdile

0|0
    0|0
Yükleniyor...