İyi bayramlar nasıl geçti?

Anca fırsat buldum buraya girmeye düşünün artık 😀

1|3
7|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Uf kalabalık. Bıdı bıdı konuşan 3-6 yaş grubu yeğenlerim kafamı şeyyaptı... şişirdi yani:d Ama baklava, lokum yanı en güzeli <33333

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• El fetişisti olmuşsundur artık mk.

1|0
    0|0
  • Yoğun.

1|0
    0|0
  • Bize bayram seyran yok

1|0
    0|0
  • standart normal günlerden farkı yoktu

1|0
    0|0
  • Güzeldiiii

1|0
    0|0
  • söper geçti

1|0
    0|0
  • Daha devam ediyor, ilk gün fena değildi bol bol aile fotoğrafı 😊😊😊👍

1|0
    0|0
  • Ilk gun benim icin baya yorucu gecti. saat 10 gibi merkezden koye hareket ettim 2 saat sonunda vardim. koyde 2 ay kalacagim icin kemencemide getirmistim. Akrabalarimi komsularin evlerini tek tek gezip bayramlastiktan sonra eve geldim kemenceye akord vereyim hali hazirda dursun arada alir calarim diye dusundum kemenceyi kiliftan cikarmamla kendimi horonun icinde bulmam bir oldu isteyenleri kiramadim 4 saat boyunca koy alaninda kemence caldim hala bilegim agriyor :D

0|0
    0|0
  • Fena d3gil

1|0
    0|0
  • Berbat

1|0
    0|0
  • Valla normal günlerden farkı yok benim için. Duş aldım eşofmanımı giydim çıktım. Arkadaşlarla takıldım zaten 2 ye kadar uyumuştıum... Öyle işte akşam yine arkadaşlarlaydım. Bana her gün bayram zaten. Ayrıca bu soruya cevap vermemin tek sebebi seni çok beğeniyor olmam. Bunu sesli mi düşündüm yoksa?

0|0
    0|0
  • Bayramda da mesaiye devam

0|0
    0|0
  • Oyy oyy aıkıntıdan ölecem

0|0
    0|0
  • Bizde ofside gelsede bayramın ilk günü nasıl geçti diye sormasını bekliyorduk. Nihayet geldin, cecaplarımızı verip rahatça uyuyabiliriz artık

1|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...