Insanlri takmak istemiyorum ama takiyorum oz guvenim param parca oodu napmam lazim ne oneririsiniz?

Insanlr kotu bisi deyince hayyallerimden bir an vaz geciyrum ne oneririsniz?

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum bu sorunu senelerdir aşamıyorum zamanla arkadaşlık ilişkilerimi de maffetti bu sıkıntı berbat bir durum seni çok iyi anlıyorum

0|1
    0|0
    • :(( artik biktim inan ki insanlr ustume geliyir sen okuymsin diyen cok ama onlara inat asicm ole yani takkiyrum bir an takinca hayyaler parm parca oluyir

• Bide bunu farkettkce üzerine geliyor lar ya alttan alta leş. Kendini karanlık bir kuyuda hissediyorsun tam öyle zamanda hayal kurmaya hevesin kalmıyor ki başarısız hissediyor sun otomatikman allah böyle insanların cezasını versin

• Cidddn boyle insanlr varken hedeflerimden vaz gecesim geliyor yazik valla hic dusnmuyirlar okdr kotuyum ki anti depresan kullaniyorum basim uysuyir ben naptim bu kadr Allahim diyrum bazdn cok zor keske insanlrdan uzak Allaha yakij olsam insanlr okdr bencil ki cogu iyke kimsenin iyi olmasini istemeyen isnsnalr var.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...