Bu iğrenç bir şaka mı yoksa acı bir gerçek mi?

Bu iğrenç bir şaka mı yoksa acı bir gerçek mi?
Bu resme baktığınızda ilk ne düşünürsünüz.
Ben ilk baktığımda bunun küçük bir şaka olmasını istedim
Bunu şaka diye nitelendirselerde böyle bir iğrençlik olamaz
bir olay karşısında her türlü olasılığı göz önünde bulundurarak değerlendirmek isterim
bunu yapan kişinin kardeşleri yeğenleri veya çocuklarıyla rol icabı böyle bir kare çekilmiştir diye kendimi inandırmaya çalıştım

ardından fotoğrafa derince baktığım zaman ortadaki kızın şaşkınlık içinde elini ağzına götürmesi
soldaki kızın duruşundan kırılmış dalgaya alındığını fark edip ne yapacağını bilememesi
ve sağdaki kızın tam anlamıyla bu iğrenç şakanın farkına vardığı ve yalandan da olsa tebessüm etmeye çalışmasının fark edilmesi
zor olmasa gerek
ve yine de ön yargılı olmayayım dedim tekrar resimlere baktım
ve çocukların kameraya değilde bu kişinin suratına bakmaları acı gerçeği ortaya çıkarıyor

işte bu da çocuk yapmanın çiftleşmeden ibaret olmadığının bariz örneği

verilemeyen eğitim terbiye edep haya duygulardan bihaber büyütülmeleri böyle deyyusların türemesine sebebiyet veriyor

Peki siz baktığınızda ne görüyorsunuz

0|1
14|16

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Yazık ya :/

0|0
    0|0
  • Çocuklara aklınca espiri yapmışlar işte saçma

0|1
    0|0
  • Terbiyesizlik...

0|1
    0|0
  • rol icabı böyle bir kare çekilmiştir diye kendimi inandırmaya çalıştım demişsin öyle zaten çok dert etme twitter kullanıyorsan böyle eğlendirilmek amacıyla yapılan capslerle sık sık karşılaşırsın

0|0
    0|0
    • Sonradan o çocukların beden dili ile ifade ettikleri şeyleride söyledim bunu yapan tabi ki kendince şaka yapmıştır ama ben çok iğrenç bir şaka olduğu kanısındayım

• Belki onlarında komigine gitti güldüler sonra ne biliyorsun?
    Bu kadar abartmaya deger bir şey göremiyorum.

0|0
    0|0
  • saka

0|0
    0|0
  • Ay ben cok güldüm 😂😂

0|0
    0|0
  • Okurken gulesim geldi djjfjf Ya adam da saka yapmis vermemistir cocuga sekeri fjfjfifkfj

0|0
    0|0
    • Bende şaka yaptığını söyledim ama iğrenç bir şaka yaptığını söyledim bu şakayı arkadaşına kankana yaparsın garibanım çocuğa yapmazsın

• Noluyo in hahaha

0|0
    0|0
  • Konu komşu çocuğu da olabilir şaka yapmıştır abartılacak bişey yok

0|0
    0|0
  • Yorumları okuyunca boşa sorduğunu anlamışsındır arkadaşım. Şimdi herkes böyle ne yazık ki.. Boşver.

0|0
    0|0
  • Niye bu kadar anlam yükledin ki

0|0
    0|0
  • Bence çok komik ndjdkkdd

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• 3 tane dünya tatlı çocuk görüyorum 1 tanede 20 ile 30 yaşları arasında ( en fazla ) bir adet malın şeker kavanozu tutan elini görüyorum.

0|1
    0|0
  • şeker tanelerini örnek göztermiş olabilir. bir tane bir şey ifade etmez lakin taneler bir araya geldiğinde tonlarca şeker meydana gelebilir. bu bağlamda şekerin miktarı ya da yoğunluğu değil, verilmek istenen toplumsal mesaj göze çarpıyor. tabi daha çocuk yaştaki bireylerin bu mesajı hakaret, aşağılama olarak algılaması yüksek bir ihtimal. hayatta birlikte olursanız sizi kimse tanelere ayıramaz ya da bakın bunun içindeki bitse bile tekrar doldurulur ama kavanoz kırıldımı, içindeki tanelerin etrafa dağıldığı gibi aynı kavanoza şeker koymakta mümkün değildir anlamındada yorumlanabilinir...

0|0
    0|0
    • tamam dostum en komik sensin :/

• her şeye duygusal açıdan yaklaşan bir ülkenin trajikomik dramı ile karşı karşıyayım. suriyeliler tek çare. belki içlerinde farklı bakış açılarıyla toplumu aydınlatacak bireyler çıkar...

• Bencede ayıp masum birkaç çocuğa şakası bile yapılmaz bu saçmalığın belkide bir yıl bugünü bekledi bu yavrular onur kırmaya gerek yok. Alsın g o t üne soksun o şeker kaşığını.

0|1
    0|0
  • çocuklar şok amk:)

0|1
    0|0
  • Ne denilebilir ki buna. Islak sopayla döveceksin.

0|1
    0|0
  • Ulan şeker toplamaya gelen çocuklari bile ozledim. Gelseler 5-10 tane şeker veririm. Bu lalede kendini komik zannetmiş. Ülke canım dolu.

0|0
    0|0
  • S4l4klık yapmışta bu kanar anlam niye yükledin?

0|0
    0|0
    • Belki biri çıkarda düşünür diye

• teşekkür ettim

• Ulan ne abartmışın ömrümüzden saniyeler çaldın okuduk mk ajsjagsj

0|0
    0|0
    • Sorun değil panpa seni cinsellik kategorisinden birkaç saniyeliğine ayırıp zikinin keyfine bakmana mani olduğum için özür dilerim

• Yav travmaya bağladınız keşke çocuklara böyle şaka yapılsa türlü türlü olay ar bu mu dikkatini çekti ilginç

• Yok be dostum pek dramcı biri değilim. Sadece çocuklara karşı içim gider o kadar o da hiç bir şeyden habersiz masum olduklarından bu şaka kankaya arkadaşa yapılır çocuğa değil tabii. sen ne. düşünürsün onu bilmem

• İpnelik gördüm

0|0
    0|0
  • Gece gece hüzünlendirdin lan.

0|0
    0|0
  • Şaka bence aksksj

0|0
    0|0
  • Abartılcak birşey yok espri yapmaya çalışmış. Sana komik gelmiyorsa gülme

0|0
    0|0