Erkekler, Ya suçmu bu anlamıyorum siz istemezmiydiniz?

Ya sosyal medya kullanmıyorum tek bura sadece resim koymuyorum ya bilmem ne keyfisii şurada muhteşem hissediyor ya çok görgüsüz ve saçma geliyor instagramımda yok zaten resim çekilmeyi sevmiyorum eşimin ya da sevgilimin kullanmasınıda istemiyorum bu neden kezbanlık oluyor?

0|0
20

En İyi Erkek Görüşü

• Önce bir "kezbanlık" nedir diye soralım. O kadar iç içe bir toplumuz ki, kişisel tercihlerine göre hiç tanımadığımız insanları ve hayatlarını yargılayabiliyoruz. İşte bu yüzden "kezbanlık" sıfatını yapıştırırlar. Çünkü oluşturdukları bir hayat modeli var insanların. Bu modele uymayan herkesi yargılamaya bayılıyorlar. Ama farkında değiller, onların yaşadığı modelin de yargıladıkları insanların yapbozuna uymadığının.
    Sizi resim koymadığınız için kendisine bakmayan, çirkin (kendi güzellik anlayışlarına göre) bir insan olarak yargılamak amacıyla "kezban" damgasını kullanıyorlar. Fazla takılmayın, siz bildiğiniz gibi, içinizden geldiği gibi yaşayın,
    Bu hayat sizin kim yargılarsa yargılasın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Bu saçma sapan cahil insanların kullandığı saçma bir etiketi neden üzerine alındın. Dogru yoldasın...

1|0
    0|0
  • Çünkü modern hayat kendini arzulattirir. Onu arzulamayi farkinda olmadan kendine din ve siyaset edinen boş beyinler, bu dayatmayı reddedenlerden rahatsiz olur ve asagiya cekmeye calisir. Bu sebeple size boyle yakistirmalar yapiliyor.

1|0
    0|0
  • kezban değilsin, ideal kız tipisin.

1|0
    0|0
  • Aferin kız doğru yoldasın

1|0
    0|0
  • Kezbanlık ne? Neden cahil kesimin kendince uydurduğu etiketi üstüne alınıyorsun?

1|0
    0|0
    • Ya ne bilim oyle goruılar bu çağda

• Yerim onların gözlerini göremezler.. Aptal düşüncelerle mantıklı düşünceleri birbirine karıştırma. Dikkate alma her insanın farklı özellikleri vardır. Değer verdiği algılar farklıdır. Mesela bende sosyal ağları kullanmıyorum. Çünkü mahremiyetini kimseyle paylaşmak istemem. Böyle düşünen kız erkek hatırı sayılır vardır. Ya da farklı nedenlerden kullanmayan. Yani senin düşüncelerin absürt ya da saçma veya dar görüşlülük değil. O yüzden neyin doğru neyin yanlış olabileceğinin farkında ol.

• Ağzına sağlık

• O kezbanlık olmuyor ama sevgilimin böyle bir sitedede olmasını istemem

1|0
    0|0
  • Alakası yok en iyisi o

1|0
    0|0
  • Sosyal medya pek bir boka yaramıyo afedersin. Evlenilcek kızsın ;)

1|0
    0|0
  • Kezban ne demek oluyor

1|0
    0|0
  • helal olsun destekcinim ;)

1|0
    0|0
  • Değil kardeşim. Tercih meselesi.

1|0
    0|0
  • kezbanlik degil. vallahi takdir ettim.
    sevgili demeseydin daha da takdir ederdim.

1|0
    0|0
  • Doğru yoldasım devam et

1|0
    0|0
  • Keşke benim sevgilim de kullanmasa eş olma adayım olurdu o zaman 😀

1|0
    0|0
  • Kezban olmaz

1|0
    0|0
  • Bunlar kriter olmaktan çıkmadı mı hala? Özgür iradeye ne oldu?

0|0
    0|0
  • sen millete bakma kardeşim içinden nasıl geliyosa oyle yap bence. iyi bayramlar

1|0
    0|0
  • Ne alakası var, keşke eşim sizin gibi düşünse; en iyisi bence.

1|0
    0|0
  • Bnde üniye ilk basladıgım zamanlar bir heyecanla bütün sosyal medyaya üye olmustum.. Özentilik işte sonrasında bida face dısında hicbirinin yüzüne bakmadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...