Tanımadığınız insanlar sizi takip etse ve sizin en özel bilgilerinizi bilse ne yapardınız?

Mesela sizin gördüklerinizi görebilse size halusyunasyon gosterebilse bilincaltına mesajlarla sizle konuşsa hatta rüyalarınızı kontrol etseler nasıl hisseder kurtulmak ya da kendinizi teskin etmek için neler yapardınız?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• İşte bunlar hep inception

0|0
    0|0
    • izlemekten değil sonuda bir malcaydı zaten. neyse Allah herkese hidayet versin.

• Bana inseptionda ki kizin ismi mal diyorlar da bu orgut 😀😀daha nasil. anlatayim bilemiyorum

• 3ay

Teşekkürler canısı

Erkekler Ne Diyor 7

• Döverim 😀

0|0
    0|0
  • Hemen beynimde bir okey masası kurardım ve sabahlar olmasın.

0|0
    0|0
    • Ahahahha çok kolay değil o işler 😊😊😀

• çok işim var uğraşamam onla

0|0
    0|0
  • Teşhir ruhum var demektir.

0|0
    0|0
    • Sapıkça ve güzel bişi degil gunah mi emin degilim teshircilik? Sence

• Neden inanmıyon Allah var inanıyorum ben çünkü ölüyoruz eğer insanlar için imtihan değilse bu dünya da ne sence? Biyolojik yaşam formu olsada insanın kalbinde arapca Allah yazar. Kuran der ki'bu dünyada herkes onu tespih eder' farkı damısın her kalbin çarptığında onu tespih ediyorsun aslında. daha nice örnekler bence sende daha inançlı biri olmalısın bana verdiğin cevabtaki insanlığa anlayışa bakarsam.

• İnanc konusu farklı emin ol inanclılardan daha inanclı bir sistemdeyim. Ben onlardan daha insanım.
      ama konumuz ateizm değil olsaydı yine konusmazdım bu konuda cunku inanların inandıgı değerleri eleştirmem ama benim ate'liğimi de eleştirtmem. Benimle bu sohbete girersen öyle seyler sorarım ki dinden çıkarsın böyle kal :)

• Hapı yuttuk derim

0|0
    0|0
  • Öyle bişey olamaz nasıl bilinç altına msjla konuşacak halusunasyon gösterecek

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Aw, damn it derdim.. Kesin o ruh hastasının tekidir ha... Psikolojim zaten belli dahada kötü olurdum sonucunu bilemiyorum

0|0
    0|0
  • Değişik bir olay hayatıma renk gelirdi

0|0
    0|0
    • Sorma ne renk ne renk olcekmiyim diye dusnup duruyorum hayvanlar

• Cin mi o

0|0
    0|0
  • Galiba ölüme kadar giderdi aşırı huzursuz olurdum

0|0
    0|0