Kapat

Evde iş yapmayan tek kız ben miyim?

elleri göreyim.
Evin tek çocugu oldugum için ve küçükken cok hasta oldugum için ailem benim elimi işe bulastırmadı şimdide içimden gelmiyorr. Annemle sürekli tartışıyoruz. Arada bulasık süpürge toz falan alıyorum o kadar. Ünideyken yemek falan yapıyyordum biliyorum ama içimden gelmiyo işte. Böyle olan tek ben miyim merak ediyorum.

1|0
16|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Şükürler olsun bn varken anneme hizmet ettirecek kdr alçalmadım hastalık bahane değil karakter meselesi.. bn 1 yıl komada yattım 2 3 yıl anca oldu iyileşeli ama bn varken annem ne mutfağa girer ne süpürge yapar..

0|1
    0|0
    • ben istemedim sanki yapmak annem yapmamı istemedi diyom farkındaysan küçüklükten beri.

• Hayir yani anlamadigim olay ben o kadar alcalmadim falan sacma konusuluyo sorulan sorunun altinda alcaklik ariyosan yazmicaksin zaten buraya gorus. Yazicaksanda detayi okicaksin saygi duymayi ogrenin biraz

• @siirkokanhatun Detayı okudum ve nereye yorum yapacağımı sana sormayacağım farklı görüşlere açık değilse sormayacak soruyu.. Anlamıyorsan sen de milletin görüşüne yorum yapmayacaksın.. Ben de kendi görüşümü yazdım bna göre kendisi dururken anasına babasına hizmet ettirenler alçalmıştır ister alının üzerinize ister alınmayın size alçak demiyorum yarası olan gorucunur..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 12

• Olabilir zamanla isterseniz iş yapmak öğrenirsiniz. Büyük sorun oluşturmaz. Ben seviyorum ev işi , yemek yapmak keyifli oluyor.

0|0
    0|0
  • zorla olmaz tabi basta yaptirsalardi simdi sorun olmazdi

0|0
    0|0
  • galiba

0|0
    0|0
  • Evlenince yapacaksın bari alıştırmalara başla :)

0|0
    0|0
  • Tembelll

0|0
    0|0
  • Ben bile yapıyorum insafsızlar 😅

0|0
    0|0
  • Bilmem olabilir

0|0
    0|0
  • Erkek halimle alıştırdılar her haltı yapıom köle gibi :(

0|0
    0|0
  • bende tek cocugum paso yuzuyorum valla oh mıss :D tadını cıkar bee

0|0
    0|0
  • Sizin evde hizmetçi var galıba

0|0
    0|0
  • yoo tek değilsin bende varım. hiç ev işine karışmam :)

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 15

• Durumun hiç anormal veya nadir rastlanan bir durum değil fakat çoğu erkek, poponu yayıp bunun cinsiyetinden dolayı normal karşılanacağını bilerek sana "sen ne biçim kızsın" gibi salakça yorumlarda bulunabilir, bunlara aldırış etme. Sen yine de ilerde tek başına yaşaman gerekebilir felan diye öğrenmeye çalış

1|0
    0|0
  • Tabiki yapmam. Calisiyorum zaten ve haftada 3 kez yardimci geliyo elimede hic yakismaz zaten 😂😂

0|1
    0|0
  • Valla annesiz büyüyünce ipe ipe yapıyorsun. Birde yalnız yaşamaya kendi duzenine geçince daha bir ipe ipe

0|1
    0|0
  • Bende tek benim sanıyodum hayatımda hic evişi felan yapmadım yani bizde böyle işleri anne ya da yardımcı yapar

0|0
    0|0
  • Ev arkadaşlarıma yaptırıyorum

0|1
    0|0
  • Çok iyi ya bende hep iş yapan oldum heralde çalışıyorum nasıl alıştırdım izinli olduğum gün kendiliğimden bir temizlik aşkı doğuyor lanet olsun bende temizlik yapmak istemiyorum

0|0
    0|0
  • ✋ bende öyleyim tek değilsin

0|0
    0|0
  • Bende öyle

0|0
    0|0
  • Galiba öylesin

0|0
    0|0
  • Uniyi kazanana kadar yapmazdim kapagi attim yardimci olmaya basladim

0|0
    0|0
  • yapıyoruz mecbur

0|0
    0|0
  • ben kısmen yapıyorum

0|0
    0|0
  • Ben nereden bileyim

0|0
    0|0
  • Valla ilerde sana zor olur. Annene de söverler bişey öğretememiş diye o yani. Şimdi sen düşün

0|0
    0|0
  • bendee :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...