Hiç arkadaşım yok , nasıl arkadaş edinebilirim?

artık bıktım ya ağlama derecesine geldim söyle dışarı çıkıp gezebileceğim bir tane bile arkadaşım yok bayramda bile evde oturuyorum tam dışarı çıkıcam o kadar hazırlandım sonra dank etti ben tek başıma napıcam diye sonra geri bilgisayarın başına oturdum olan arkadaşlarımında kendi çevresi sonradan da dahil olmak istemiyorum ne yapmalıyım ya nasıl arkadaş edinicem öyle pek beceremem de :(

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• Şu ara bende benzer durumdayım, sevdiğim insanlar eskisi gibi samimi gelmiyo. Herkeste bencillik görüyorum. Arkadaşım çok, 1 tanecik de dostum var ama ondan da uzaklaşmaya başladım. Anlaşılmamak cidden zor. Ben de alıyorum gitarımı gidiyorum Moda sahile, çalıyorum, çevreme toplanan insanlarla sohbet edip kafa dağıtıyorum. Bikaçıyla telefonlaştık da. Bunları da niye yazdım bilmiyorum. Soruna cevap veremedim ama şunu diyim bari, ilgilendiğin bir sanat varsa, onla uğraşan insanların olduğu yerlerde takıl. Kafa dengi arkadaşlar edinebilirsin belki.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Ben de hep evdeyim arkadasi bos ver kendin gez dolas

1|0
    0|0
  • Bosver bulursun elbet

1|0
    0|0
    • zaten arkadaşım varda iki bucuk senedir uzakta okuyorum bulunduğum yere arkadaşlarıla bağlarım da koptu haliyle kendi arkadaş grupları ile birlikteler dahil olamıyorum

• :D :D

• Valla benimde yok aramıyosun aslında o kadar ama aradada lazım oluyor yani

1|0
    0|0
  • kahve cay ismarliya biliyosan arkadas olurum

1|0
    0|0
  • Bara git. Dur şu bayram bitsin de.

1|0
    0|0
  • Aynı ben, kaybedenler kulübüne hoşgeldin..

1|0
    0|0
  • Kurslara felan katil derneklere uye ol buyuksehirde yasiyorsan yapacak ortama girecek cok sey bulabilirsin

0|0
    0|0
  • burdan bulabilirsin

0|0
    0|0
  • Buradan binlerce arkadaşlık teklifi gelir sana :))

0|0
    0|0
  • Mesela ben arkadaşın olabilirim iyi gün ve kötü gün arkadaşı😌

0|0
    0|0
  • Ben varım benim de dostum yok okadar

0|0
    0|0
  • nerelisinn

0|0
    0|0
  • Okul yok mu. Ya da iş?

0|0
    0|0
  • Burdan bir sürü bulursun

1|0
    0|0
    • sanmıyorum yani

• ya pek olumlu bakmıyorum böyle sitelerden arkadaşlık kurmaya:D

• Nerde okuyorsun

• Kelin ilacı olsa kendi kafasına sürer :D
    Aynı dertten muzdaribim.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• gel beraber arkadaş olalım kız kıyamam sana :) ilk baş arkadaş seçeceğin insanla kendini yakın hissedememen normal olabilir ama zaman geçtikçe alışıcaksın bence arkadaş olmak istediğin insanı seç ve sonra onunla sürekli vakit geçir canım başta çekingenlik oluyo

1|0
    0|0
  • Arkadaş isteyene arkadaş olurum çünkü galiba benim de arkadaş eksikliğim var. Olan iki uç arkadaşımı aşırı itici ve samimiyetsiz bulmaya başladım. Ağlamayın beni de ağlatacaksınız. Çok yalnızım.

1|1
    0|0
    • Gel dedikodu yapalım

• Burada bir arkadaşlık kurabiliriz çünkü benim de arkadaşım yok ve arkadaşım olmadığı için asosyal durumdayım..

• Gel beraber alisverise cikak nerdesin :D

1|0
    0|0
  • yeni yerler yeni insanalr yeni sen

1|0
    0|0
  • neden yok peki. çok mu içinekapanıksın?

0|0
    0|0
    • yaşadığım yerden farklı bir yerde okuyorum o yüzden pek yabancı kaldım buralara

• teşekkür ederim :)

• rica ederim

• Sorunu kendinde ara

0|0
    0|0
  • Benimde yok ve çok kötü bir durum

1|0
    0|0
Yükleniyor...