Amerika da müslüman düşmanlığı ne kadar?

Mesela tesettürlü bir bayan gezebilir mi sokaklarında? Yoksa medya da bahsedilen düşmanlık abartı mı?

Güncellemeler:
Güncel

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Bence Amerikada Türkiyede olduğundan daha rahat gezebilir. Bu kadar farklı dine ve medeniyete beşik olmuş bir yer Amerika.. Müslüman düşmanlığı en fazla zaten amerikadadır fakat halk tarafından değil Yöneticiler tarafından örneğin Trump un Vaatlerinden birisi Camileri kapatmak. Ama dünyada amerika kadar güvenli bir yer bilmem. Amerikada yaşayan amerikan ya da başka medeniyetlerden en az 50 bayanla tanıştım hiç birinin ben gece belli saatten sonra tecavüze uğrama gibi bir endişelerinin olduğunu görmedim ki türkiyede gündüz gözüyle oluyor bu lanetler.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gezebilir ama yer yer laf yiyebilir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• bir abdli rakkada... musulda... isidin oldugu yerlerde gezemez ama bir musluman ozgurce abdde yasar...

0|1
    0|0
  • 2 yıl amerikada yaşadım. Müslüman değilim ağız alışkanlığı olduğu için allahaşkına allahkahretsin falan laflarını söylerdim.
    Yaklaşık 1 hafta çevremde korkan gözler bana bakıyodu her allah diyişimde. Ama herhangibirinin tepkisiyle karşılaşmadım. Ateist olduğumu biliyolardı. Hatta bana sınıf arkadaşlarım aleykumsalam diye selam veriyolardı 😀

0|0
    0|0
  • Arkandan "Teröriiiiisst" diye bağıran çıkabilir

1|0
    0|0
  • Trump seçilirse, müslümanları zaten almayacaklar amerikaya

0|0
    0|0
  • Gezer ama İdlam düşmanları.

0|0
    0|0
  • Güney'de daha çok dikkat etmeni tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • ABD şeytan bana göre. Trump gelirse o ülkede müslüman kalmaz.

0|0
    0|0
  • hangi medyaymıs kız o amerikayı kötüleşmiş ilk defa senden duydum türkiyede calışan bir medya olmadıgı kesin çünkü hepsi nerdeyse amerıkya filan calsııyor

0|0
    0|0
    • Devamlı medya Amerika da müslüman düşmanlığından falan bahsediyor ya birde Trump var tabi

• bizim medyalarımız kötülemez ondan dedım sen baska yerlerden duymussun onlar dogrudur trump ilan edıyor zaten sevmyorum dıye napcan gavur memleketınde izlanda fılan gıt cok sakin rahat

• Gezebilir

0|0
    0|0
  • amerikalıların yarısı türkiyeyi tanımıyo zaten XD sarıkla cübbeyle ne biliyim böyle dikkat çekici giyiniş tarzı falan laf ederler o ayrı. ama dikkat edersen kim ne yapsın senn dinini.

0|0
    0|0
  • Abd değil bütün dünya müslümanlara düşman Savaşlar geçmişte de şimdi de gelecekte her zaman dinler arası oldu olucak

0|0
    0|0
  • Var Avrupa hep düşman abartı değil arapça yazı görseler içeri atarlar adamı hemen

1|0
    0|0
  • Amerikada yaşayanlar daha iyi bilir

0|0
    0|0
  • buradan daha özgür olduğu kesin

0|0
    0|0
  • Hiç sıkıntı olmadan gezebilirsin

0|0
    0|0
  • %10.

0|0
    0|0
  • ABD de gezer bir sürü video izledim bişey yapmıyolar dışlama falan ama Donald Trump islam düşmanı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Git gez

0|0
    0|0
  • gezebilirsin. yabancılar müslüman erkeklere tepkililer. kadınları dövüyorlar çocuklarla evlenip tecavüz ediyorlar diyorlar ve gördüklerinde yollarını değiştiriyorlar. buna karşılık kapalı-müslüman bayanlara gayet sıcak davranıyorlar. hoş son zamanlar allahuekber diyip bomba patlatıyor ışid üyeleri. o yüzden tereddütlü olabilirler yanaşmayabilirler. amerida yurt dışında müslümanlar bayapı olay çıkarıyor tepkili olmaları bana normal geliyor

0|0
    0|0
    • Bana da normal geliyor kendini müslüman ilan eden teröristler olduğu sürece tepkili olmaları normal

• abartı değil gerçek

1|0
    0|0
  • Sokaktan sokaga fark eder. Ama bu sadece müslüman icin gecerli degil. Lüks arabalarla gidemeyecegin sokaklar da var. Arabadan inmemen gereken sokaklarda.

0|0
    0|0
Yükleniyor...