Ailem bana hep lanet okuyor hic övmüyorlar?

Calismiyorum arkadaş cevrem yok diyecek kadar az haftada ya da ayda bir iki kez disari cikarim kotu bir aliskanligimda yok dört duvar arasindayim yaz kis şu an yazliktayim disari cikayim diyorum annemde babamda karsi cikiyor 3 kiz kardesiz kardesim ve ablam kadar simartilmadim ben disari cikmak istesem yanima 10 yasinda çocuğu katiyorlar halbuki ablam şu an disarda hani her durumda geri planda kaliyorum neden hep bende böyle katilar babam birşey olsa lanet okuyor ya da bagiriyor senin gibi evlat bana lazim değil diyor bir cikis yolu ariyorum yok

Güncellemeler:
Beddua ediyorlar bu bedduayla senin yakan bir araya gelmez diyorlar
Bu durumu konuşmaya calisiyorum babam bagiriyo gecmis karsima konusuyo diyo odama geciyorum niye odana kapandin diyorlar

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• İş bul çalış eve para ekmek getir bak nasil beddualar duaya donusyor

1|0
    0|0
    • Ama anlamda calismiyor isten ayrildi

• tamam ama onun eskiden evde bir agirligi varmis çalışıyor mus. Insanin boş kalmasi kadar hayatta igrenc birsey yoktur . Kendi öz anne babanin bile sana karsi tavrlari dusunceleri birden değişir iş sahibi olunca

En İyi Kız Görüşü

• Evlatlıksın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Diger kiz kardeslerine iyi bir tek sana mi boyleler? niye ayrım yapıyolar anlamadim ama duygularini ablanla paylas o da annene babana izah etsin madem arasi iyi onlarla.

0|0
    0|0
    • Oyleler ya da ben öyle hissediyorum anlamla öyle bir araya gelip konusmayiz hele özel konuları hic paylasmayiz ise yaramaz yani dedigin

• Ne desem bilemedim inş öyle surmez

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • Canım benim ya kıyamam

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...