Görüntünüzü yaşıyor musunuz?

Örnekler: Dışardan güzel/yakışıklı/karizmatik birisiniz ama hayatınızda fazla kimse olmamış. iş kadını/adamına benziyorsunuz ama kariyere yönelik olumlu adım atamamışsınız. Veya çok sosyal birine benziyorsunuz, ama çevrenizde pek kimse yok. Veya dışardan çok olumsuz birine benziyorsunuz, ama hayatınız olumlu geçiyor.

1|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Görüntüm havalu biri imiş çoğu kişi öyle dedi bizke konuşmazsın sanıyoduk dediler ama tanıyınca çok sıcak kanlısın güleryüzlüsün dediler
    Tipimin karakterimden haberi yok 😊

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Yani disardan nasil gorundugumu bilemiyorum. Ancak ozenen var.

0|1
    0|0
  • Soru günün sorusu seçildikten sonra detay okunmamaya başlıyor. 😒

0|1
    0|0
    • Simdi anladim ;) Sorunun detayini okumak istiyorsan buyur hanfendi ;):

"Örnekler: Dışardan güzel/yakışıklı/karizmatik birisiniz ama hayatınızda fazla kimse olmamış. iş kadını/adamına benziyorsunuz ama kariyere yönelik olumlu adım atamamışsınız. Veya çok sosyal birine benziyorsunuz, ama çevrenizde pek kimse yok. Veya dışardan çok olumsuz birine benziyorsunuz, ama hayatınız olumlu geçiyor."

• Hayır görüntümü yaşamıyorum, dışarıdan sosyal, mutlu ve büyük ihtimalle egolu görünüyorum.

• Dışardan cool gizemli duruyormuşum ama tam tersi öyle değilim 😂😂

0|2
    0|0
    • cool ya da gizemli olmak kendin değerlendirebileceğin bir şey değil başkaları öyle diyorsa öylesindir kendini gizemli bulman saçma olmazmı :D

• kusura bakmayın biraz abartmışım sizin dediğiniz doğru zaten bende başka bir şey demeye çalıştım önceden söylediğim yanlış bir şey varsa özür diliyorum işten yeni çıkmıştım stresli ve yorgunken yazmıştım

• Sorun değil problem yok

• Dışardan nasıl göründüğümü bilmiyorum

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• yaşamımı görüntülüyorum, öbür türlü insanlara yalan söylemiş olurum, insanları ikna kabiliyetim azalır. neyse o.

0|2
    0|0
  • çok sosyal birine benziyorum ama fazla gezmeyi falan sevmiyorum sadece bulunduğum ortamda o an konuşuyorum

0|2
    0|0
Yükleniyor...