Köprüden gecinceye kadar yalakalik yapan ikiyüzlü gelinlere nasil davranmali?

Bu yasadiklarimiza inanamiyorum. Abim evlenecegi zaman hic evlilik işine mudahil olmadim halbuki cevremde bir cok uygun kizarkadasim vardi. Abim kendi bulsun beni ilerde mesul tutmasin istedim. Ayartmis abimi abim onu dunyanin en mukemmel insani saniyordu. bir süre sonra evlendiler. 20 bin liralik altin taktik nişanda. Aşırı derecede el üstünde tuttuk hediyelere boğduk. Akrabalar ablam falan en ufak bir hizmet beklediginde aman gelin rencide olmasin diye hep ben hizmete koştum. Kiz da guya beni seviyordu ziyarete geliyordu bana hediye aldiriyordu abime. yemek tarifi konusunda yardim ederim diyordu. Ben de iyi anlasicaz diye seviniyordum.
Ben geline hic kötü davranmadim hep güleryüzlü iyi oldum en ufak kirici bir diyalogum olmadı.
Gelin evlenir evlenmez bana karsi değişti. Nerdeyse hic konusmaz oldu hep surat asti. Uzak olduklarindan ayda yilda bir abimi ziyarete gidiyordum. bir kapiyi hosgeldin diyerek acar bir daha ben gidene kadar tek kelime konusmaz yanimda oturmaz surat asar ikramda bulunmaz çay bile vermez abim çay koyar meyve salatasi yapar ikram eder, gelin yemek saatinde abimle beraber masayi kurar bizimle oturmaz gider. Ben yardim icin giderim hicbiseye dokundurmaz. Buz gibi ifade. cek git der gibi davraniyor.
Ben abimi ziyarete gelecegimde gelin bahaneler uyduruyor altin günüm var akrabalarim gelecek islerim var hastayim gelmesin falan filan ben de gidemiyorum. Bir keresinde ordayken sabah tokami bulamadim yuzumu yikayacaktim o yoktu onun tokalarindan aldim giderken de cikarip verdim. Arkamdan abime "soyle ona benim esyalarimi karistirmasin rahatsiz oluyorum" demis şok oldum cok zoruma gitti kac kurusluk toka ki. Simdi de her bayram ya annesinin yanina Maraşa ya abisinin yanina adanaya gidiyorlar bayramlarda abimi goremiyorum bile.
Ne bu düşmanlık anlamiyorum ki ben bu geline napmisim? Tavsiyeleriniz neler?

1|0

Erkekler Ne Diyor 20

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...