Öz güven nasıl artırılır?

Sizlerin tavsiyeleri neler?

0|1
5|29

En İyi Erkek Görüşü

• Özgüven iyi bir fizik, iyi bir dış görünüş değildir. tamamen zekayla çeviklikle alaklı birşeydir istediğiniz kadar fziğiniz güzel olsun yakışıklı olun, özgüvenli insanlar herşeye hazır'dır zihnen ve bedenen. mesela ben yolda yürürken oldu, kolunda saatine olmasına rağmen yanıma gelip saat soran kıza ''rusça'' cevap verdim dondu kaldı o şekilde de devam ederim tanımadığım insanlara karşı muhattap olmamazlık duygusu var , alişverişe gittiğimde satış elemanlarıyla ingilizce konuşurum > Özgüven bu'dur özgüvenli insan ninja gibi'dir.

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Önce kendini sev ve saygı göster hiç kimse senden üstün değil bu işler biraz biraz üstüne giderek olur baktın yapamıyon piskiyatrise git ilaç versin çok fazla kullanmak iyi değil ilkten cesaret veriyo
    Önce ailende söz sahibi pl konu anlat gikir belirt sonra arkdas çevrende ve en son kullanacağın alanda konuşmayı bilmeyen insanları bile dinleyip çekiyoruz sende yapabilirsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Benle iki saat takılsın yeter

1|0
    0|0
  • bu tarz şeyler yardım edebilir https://www.youtube.com/watch?v=x1X3egv4JVw

1|0
    0|0
  • Kişisel gelişim ile bilgi, birikim.

1|0
    0|0
  • Bilgini artırarak!

1|0
    0|0
  • Okumayı araştırmayı severmisin?

1|0
    0|0
  • ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK Sosyalleş.

1|0
    0|0
  • Hayata pozitif bakarak.

1|1
    0|0
    • Çok iyi bir hayatım var ramazan başında sporu biraktim evde psikolojim bozuldu uyku yemek sosyal hayat duzenim bozuldu kafayı yemek uzereydim demin spordan geldim eskisi gibiyim çok mutluyum spor hayatı düzene sokuyor stres attiriyor ve ozguven veriyor ayrıca koşarken bir kaç tane de kız kesiyorum benden mutlusu yok hangi Spor olduğu önemli değil hemen başla yarına birakma

• Cesaret korkudan önce gelseydi korku diye birşey olmazdı

önce korkunu yen

0|1
    0|0
  • Kitap oku

1|0
    0|0
  • Itina ile özgüven artilirilir
    Hangi konuda kendini ozguvensiz hissediyosun

1|0
    0|0
  • Panpa olay tamamen kılık kiyafette bitiyo. Konferans bile verebilirim bu konuda :)

1|0
    0|0
  • kendini iyi hissettigin seyler giy. guzel olsun baksn bidaha baksin

1|0
    0|0
  • Insanlarla iletisimini arttirmaya calis part time ise gir va

1|0
    0|0
  • onu bunu bırakta özgüven kasayım derken ego kasma çünkü geneli öyle ;) sen anladın.

0|0
    0|0
  • Doğuştan gelmesi lazım ya

0|1
    0|0
  • öz güven insanin kendi içinde olması gereken bişey tercübeleri hayatta yedikleri kazdıklar yaşadiklardan bir ders alarak öz güveni daha çok gelişir.

0|0
    0|0
  • Poh poh laman gerekir

0|0
    0|0
  • bayansan makyaj yap mini etek yap :D öz güvenin tamam :D memeler büyükse zati :D 5000 üzeri özgüven olur zati :D

0|0
    0|0
  • valla ben özgüven patlaması yaşıyan biriyim işte zamanında korkaktım ama kendim yendim göre göre bir formülü yok canım :)

0|0
    0|0
  • Hayata hiçbirşey senden öenmli olmadığını düşün ilk olarak kimse senden üstün değil herkes insan onla başla da özgenin olmadığı kanısına nerden vardın

0|0
    0|0
  • Kenidni gelistirerek

0|0
    0|0
  • Şimdi bak sana bir sırr veriyorum, ama bu iyiliğimi unutma.
    Nasıl arttırıyoruz?
    İlk önce derinden nefes alıyoruz ve 3 defa
    "amropatonos ozguvenos hasssimonis vatdıfakes" diyoruz, vesselam. Özgüveniniz kalkacaktır kesinlikle

0|0
    0|0
  • hangi konuda

0|0
    0|0
  • ABUDA KALKARAK

0|0
    0|0
  • Anneanne, babaanne, hala, teyze ye sevdir kendini.

0|0
    0|0
  • özgüven nasıl artar bilmem ama nasıl oluştuğunu biliyorum mesela okulun popüleri ve eziği diye iki kişin düşün popüler olan ilkbaşlarda egoist olur ama ileride özgüveni normalleşir eziği ise durumu şansa bağlı ama büyük ihtimal özgüvensiz olur çünkü kimse tarafından beğenilmemiştir

0|0
    0|0
  • Anne babaya karşı gelmeden,
    Yolda giderken kalabalik biyerde suheyla diye bagirarak, (ben suleyman diyorum sende süheyla de. d
    Tanimadiginiz kisilere adres sorarak,
    Yoldan gecenlere carparak

0|0
    0|0
  • eşyalara + basılır mağarada boss kesilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İyi bir fiziğe sahip olarak

1|0
    0|0
  • kendini motive eden cümleler bul ve aynanın karsısında sürekli kendine söyle ama en çok ben istediğim herşeyi yapabilriim de. sonra önüne bir olay geldiğinde aklına ilk gelen ben zaten yapabilirim olur.

1|0
    0|0
  • Kendi güzel yanlarını bularak

1|0
    0|0
  • Bu konuda en son tavsiye verecek insanım

0|0
    0|0
Yükleniyor...