Sizcede Suriyeli kızlar güzel değil mi :D?

bir kaç tane gördüm hemen evlenesim geldi :D ne güzel hiç tripleride yok, güzellerde, yemekte yaparlar, türkçeyi pek bilmediklerinden boş muhabbette yapamazlar falan :D

Güncellemeler:
Güncell :D

0|1
26|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 25

• Aa onlar suriyeli degil. Turk vatandasi oluyorlar.
    Evlen Turkten sayiliyorlar artik nasilsa.

0|2
    0|0
  • Anlasilan xper kasmak istiyorsun

0|1
    0|0
  • Hayır değil

0|1
    0|0
  • Yamuk yumuk heriflerin ceneden biktigini iddia etmesi de ayri bir sey

0|1
    0|0
  • Alalim sana bir tene :S

0|1
    0|0
  • Aynen evlende suriye ye git orda kal.

0|1
    0|0
  • Ruslar güzel diyordunuz şimdide suriyeli ahahaha türk kızlarıyla suriyeli kıyaslanamaz bile. kes. bitti.

0|1
    0|0
    • Ilk başta suriyelileri istemiyorsunuz sonrada türk vatandaşlar olacakları soylenincede çok güzeller bomba hemen evlenirim 😠😠 bu ne ya tamam ülkemizde kalsınlar ama bize haksızlık sizin gibilere ihtiyacımız yok ama asla onlarla türk kızlarını kıyaslama asla zaten kiyaslatamazsin çünkü türk kızları hep güzel, tek güzel😂😂😂😂

• öyledir

0|1
    0|0
  • Git evlen

0|1
    0|0
  • Güzeller evet, var tanıdığım bir kaç tane güzeller bayağı.
    Dışarıda kapalı ve sade, evde tam tersi oldukça bakımlı ve makyajlı oluyorlar.

0|1
    0|0
  • Türkler hiç bir savaşı kaybetmezlerdi, eğer kendi ırklarından kadınlarla evlenselerdi.

--- Cengiz Han ---

Herkes eşini kendi ırkından seçsin. İyice kirlettiniz Türk ırkını. Yeter.

CcC

NOT: Fanatik olmamakla beraber milliyetçiyim.

0|1
    0|0
    • Türk kızları kezban olunca bizde güzel kızlara yöneldik :D bu bizim suçumuz değil Türk kızlarının suçu.

• :D
      Ben boşuna konuşmuşum belli. Fakat atalarımız her daim nasıl da haklı çıkıyorlar, öyle değil mi?
      Demek ki neymiş?
      'Anlayanla taş taşı, anlamayanla bal yeme.'
      Sen bu kafayla devam et. Eminim (!) bir yere varırsın.

• Sen boşuna değil boş konuştun hep :D yok kanımız kalmayacak falan :D de get uleyn başkalarıyla eylen :D

• Bebe yaparlar bolca

0|1
    0|0
  • Ruslar bitti Suriyeliler başladı daha neler duyacağız 😄

0|1
    0|0
  • Değil 👎

0|1
    0|0
  • Yokluk başına vurmuş

0|1
    0|0
    • Yokluk yok fazlalık var seçemiyorum artık :D bir yandan Ruslar bir yandan Suriyeliler :D

• ıyyy Allah'ım nereye kusuyoruz

0|1
    0|0
  • Demi tüm sülalesine bakarsın

0|1
    0|0
    • Ailesine bakacak gücüm var tabi :D ama bakmam niye bakayım ben kızla evlenmişim diğerlerinden banane :D

• Evet güzel kızlar var gerçekten. .

0|1
    0|0
  • Hhahaha evlen sen erkekmi yok hepsi suriyeli istiyecek değil ya 😉

0|1
    0|0
  • Benim gördüklerimin kaş yapısı çok garipti valla ve çok kokoştular git evlen sdfhjsfhjd

0|1
    0|0
  • hizmetçi mi alıyosun hayatına insan mı?

0|1
    0|0
  • Seni tutan yok

0|0
    0|0
  • Sizede nefes alsın yetiyor herhalde. Rus kızları , İspanyol kızları, Ukrayna kızları derken şimdide Suriyelilere mi sardınız

0|0
    0|0
    • Sadece nefes almalarını isteseydik Türk kızlarını seçerdik :D Suriyeli kızlar gayet güzel ve evlenilecek kızlar :D kıskananlar çatlasın :D

• Iyice sapıttınız

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...