Devrimcilik mi , Muhafazakarlık mı? Size hangisi daha yakın ve neden?

Bilirsiniz insanlık tarihine şöyle bir bakınca ugruna ölünecek kadar önemli olan her deger yy lar içinde kaybolup gitmiş ve yeni KUTSAL degerler oluşmuştur ama insanlık hep ugruna ölecegi birşeyler bulmuştur mutlaka :) Her devrin muhafazakarları ölümüne var olan sistemi savunmuş onsuz ahlaksız bir insan olunacagını sölemiştir. Cidden böyle midir? Yoksa bizim ugruna ölmemiz bile gereken bu kuralların birçogu bizleri kısıtlıyor ve samimiyetimizi bizden alıp bizleri bir nevi ropotlaştırıyor mu?

• Devrimcilik (Sistemler sürekli gelişmeli ve çaga uyum saglamalı çünkü sürekli ileri gidiyoruz)
    62% (5)60% (3)62% (8)Oy Ver
  • Muhafazakarlık (Bizi Kurallarımız gelenek göreneklerimiz var ediyor onlar olmasa bizde olmayız)
    38% (3)40% (2)38% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

• Devrimcilik açıklaması ülkemizde devrimci geçinenlerle hayatta uyuşmuyor. Şıkları farklı yöne çekeceğinize düzgün şekilde oylama yaptırın.

0|0
    0|0
    • ne alakası var ben ülkemiz için sormadım genel olarak sen nasıl bir ruha sahipsin? onu soruyorum dikkat edersen siyasi yaşam etiketiyle degil toplum ve sosyal ilişkiler etiketi ile sordum. ayrıca açıklamayı okursan tarihi baz alıyorum ülkemizi degil :)

• Bizim ülkemizde devrimciyim diyen kitlenin %90'ı sol terör örgütlerine sempatiyle yaklaşıyor. Devrimciler Che de kalmış Sovyette kalmış
      Kominizmde kalmış... Bunun neresi ilerici neresi çağdaş uygarlık seviyesi.

• alakası yok her solcu bir terör örgütünü desteklemiyor ayrıca ona bakarsan muhafazakarda akp nin arkasında bunu neden eleştirmiyorsun akpmi temsil ediyor yani muhafazakarlıgı dini bu ülkede :) ayrıca din illa muhafazakarlık demek degildir :)

Yükleniyor...