Bazı bayan arkadaşların çıplaklık derecesine varana kadar açık giyinmesi ''Medeniyet'' olarak mı algılanıyor?

Beden benim bedenim istediğimi giyerim sanane anlayışını istemeden soruyorum. Yakışanı giymek demek illa açık giyinmek demek midir?

0|0
18|4

En İyi Kız Görüşü

• Medeniyet acmaksa bedeni o zaman hayvanlar sizden daha medeni.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanların ne giydiğine bu kadar kafayı takacak kadar sapık olmamakla medeniyettir.

Biz çarşaflı kadınları bu kadar eleştirmiyorken siz ne hadle açık giyinen kadınları eleştiriyorsunuz?

Ha açık dediğiniz şey de 40 derece havada şort giymek zaten. Bu kadar sapıksınız yani.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Yakışanı giymek açık olmak değildir. Bu sizin karşınızdaki kadını nasıl gördüğünüz ile ilgilidir. Kadına saygı duyan bir erkek zaten kadının açıklığına değil onun hoş görünüp görünmediğine bakar. Yani bu sizin anlayamayacağınız birşey. Açık ya da kapalı kadın diye kimseyi sınıflandırmayın KADIN, KADINDIR.

0|0
    0|0
  • Evet öyle

0|0
    0|0
  • Hayır fahişelik.

0|0
    0|0
    • Şaka mısın sen sjdjnf

• Neyse daha fazla uğraşamayacağım. Aşırı uçlar, anti-feministlerden daha çok zarar veriyorsunuz feministlere de egonuzdan kör olduğunuz için yaptığınız aşırılığın farkında değilsiniz , uç.

• Öyle algılanıyor.

0|0
    0|0
  • Değil kanks ben acik gıymem

0|0
    0|0
  • Haklısın senin gibi düşünüyorıö

0|0
    0|0
  • Bir şey diyemiycem. Medeniyetle alaka kurmuyorum, gözüme de batmadılar hani

0|0
    0|0
  • Evet medeniyet açık giyindiğinde ağzının sularını akıtarak bakan tipler olmadan rahat rahat gezebiliyorsan oluyor. Biz de olmaz. Adamlar bunları aşıp bilimle falan ilgileniyorlar.

0|0
    0|0
  • Medeni biri makul ölçüyü bilir.

0|0
    0|0
  • Abartıyorlar. Belli bir sınıra kadar isteyen istediğini giyer ama millet çıplak dolaşır olmuş

0|0
    0|0
    • Yasalara göre o sınır cinsel organların açık olması ve kimse sınırı aşmıyor.

• Yaratılışları bu değil. Arabistan'da açık giyinmek büyük olayken ispanya'da neden değil diye düşünürsen çözersin durumu kolayca.

• @holyclitoris burdaki erkekler öyle ozaman. neyse

• O kıyafeti giyince başları göğe eriyor sanki te allahım...

0|0
    0|0
  • dekolteyi seven her türlü açık giyinir

0|0
    0|0
  • Yok ciplak olarak algiliyorum

0|0
    0|0
  • Gösterişli olmak için vücudumuzda oramizi buramizi göstermek değil vücudunuzun görünmesi değil kibar temiz hanım hanımcık giyinen de dikkat çeker bence

0|0
    0|0
  • Herkesin kendi tercihi saygı duymak lazım ama bazıları gerçekten abartıyo. Erkeklerde aranıyor bu diyor ve sonunda tecavüz olayları cıkıyor zaten..

0|0
    0|0
  • Herkesin giydiği kendine, ben açık giyinmiyorum giyinenler adına konuşuyorum, seninde profil fotonda kolların açık bundan tahrik olan kızlarda olabilir, insanlara göre hareket edilecekse heryerimizi örtmemiz gerek insanlar herşeyden etkileniyor sonuçta. ama kısmen haklısın

0|0
    0|0
  • Orosp. luğun adı medeniyet olmuş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Çıplak gezmek zaten kanunen yasak. onun dışındaki beni bağlamaz

0|0
    0|0
  • erkeklerde belli ölçülerde giyinmeli geçen şortla dışarı çıkıyım dedim benim ufaklık biraz tahrik olunca hemen çadır oluştu kapatmaya çalışıncaya kadar rezil oldum en az 10 tane kız bakıp güldü namussa erkektede olmalı

0|0
    0|0
  • Haklısın mahrem duygusu olmalı insanlarda.

0|0
    0|0
Yükleniyor...