Erkekler neden bu kadar abaza ruhlu?

Üye olursun herhangi bir sosyal siteye yazan yazana yahu neden boylesiniz

0|0
7|43

En İyi Erkek Görüşü

• onlar gerçek hayatta yaşayamadığı yapamadığı şeyleri en rahat sanal ortamda yapanlar ve sanal ortamda özgüveni tavan yapan sapıklar abaza değiller yani görmezden gelicen artık yapacak bişey yok havan terbiye edebiliyoruz ama insan değil ;)

1|0
    0|0
    • Çok doğru ama normal sohbet edeceğimiz kimse yok hepsimi böyle olur

• neden normal sohbet edemeyeciğin kimse yokki vardır illaki denk gelmemiştir ;)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 42

• Sevgili bacım bunun sebebi erkeklerin bir an önce evlenip mutlu olma hayalidir. Bu yüzden her kız gördüklerin de dayanamayıp mesaj atarlar. Çünkü onların hayalinde ki o kız belki de orda duruyordur ve onun kaybolmasını istemezler.

1|2
    0|0
  • Ben ne yaptım lan evimde TV yi izliyorum. hangi kıza yazmisim bu siteden abazaca Çirkince şeyler? :)) valla şuana kadar 2 kıza mesaj attim onlarda çok iyi kız olduklari için:) hadi desin ki bana mesaj attin yalan valla küllin:))

0|0
    0|0
  • Toplumsal tabular bir kadına nasıl yaklaşacağını ona öğretmemiş kendisi de bilmeyen babalar... Açık açık konuşamayan anneler onlarda kendileri öğrenmeye çalışıyorlar ve olmuyor hikayeler dinliyorlar filmler izliyorlar böyle zannediyorlar kızlar gibi iç güdülerle doğmadığımız için...

0|0
    0|0
  • sizin aranızda da kalça meme resmi paylaşan çok ilgi meraklısı var ona bakarsan. ilgi göstermediği halde ısrar eden, kabul etmeyince de tehdit eden, çıplak resim paylaşan, meme fotoğrafını isteyen, evli veya sevgilisi olduğu halde başkalarına göz dikenleri diyorsan haklısın ama yalnız olup da bir sevgili arayan erkeklerden bahsediyorsan, hayır onlar abaza değil.

0|0
    0|0
  • yalarun 👅👅

0|0
    0|0
  • abaza değil abazan

0|0
    0|0
  • Kizlar asiri derecede korumaci oldugu icin herhalde.

0|0
    0|0
  • Hepsi böyle değilki nereden bu sonuca vardın anlamadım senin önüne çıkanlar abaza ruhlu ise ceremesini neden biz çekiyoruz 😤😤😤

0|0
    0|0
  • Üzdün

0|0
    0|0
  • Realde kiz bulamiyolar netten saldiriyolar

0|0
    0|0
  • neyine yazmislar ki senin fotoda yok...

0|0
    0|0
  • Beni katmayın birşeye ben ne zaman size yazdım yaw tövbe tövbe :)

0|0
    0|0
  • Senın kadar olamaz herhalde bak baska soru bulamışsın. Hoşuna gıdıyor. Ben erkegede kızıyorum her kıza asılmayın yoksa bunlar kendını kaf dağında görüyor. Inan bana hıc bırseysınız

0|0
    0|0
  • Kaç kez yazdım sana genel konuşmayın ya ben bir kızın dengesiz olduğuna karar verdim hepsi dengesizdir dedim mi olmuyor büyle lütfen :)

0|0
    0|0
  • Baskı toplumu olmamızdan kaynaklı ayrıca yetiştirilme erkekler her türlü şeye gazlanırken kız çocukları aman yapma aman ayıp aman aman aman diye gider cevap basit ZİHNİYET MESELESİ

0|0
    0|0
  • çok ayıp gerçekten😄

0|0
    0|0
  • İradelerine sahip olamıyorlarsa biz napalım?

0|0
    0|0
  • msjını kapa o zmn yeni üyesin msjı ne ara açtın

0|0
    0|0
  • Gormemisler

0|0
    0|0
    • Sevgili kardeşim farkındaysan ben seçiyorum demedim. Yorumumu dikkatli okursan böyle düşünen insanlar olabilir demek istedim. Sanki ben yapıyormuşum gibi davranman hoş değil.

• Cunku erkeklerin dogasi geregi hayvanlarda bile bu boyle 😎😎😎

0|0
    0|0
  • Pardonda normal konuscak kimsede yok sitenin amacı bu olmus

0|0
    0|0
  • Kadinlar neden bukadat kasarsa ondan

0|0
    0|0
  • Bu soruyu sormak için mi fake hesap açtin?

0|0
    0|0
  • Aç bırakıyorsunuz çünkü erkekleri :D

0|0
    0|0
  • üye olma o zaman sende abazan kadın...

0|0
    0|0
  • ama su bir gerçek kadınlar daha azgın

0|0
    0|0
  • Genelleme yapma! Kadınlar da abaza

0|0
    0|0
  • Türkiyede erkekler aç aç :D

0|0
    0|0
  • Ben abaza değilim :)

0|0
    0|0
  • Testosteron. Toplumla falan alakası yok. Testosteronu yüksek kızlar da abazadır. Net.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

6 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...