Kapat

Kız arkadasşım benim arkamdan mı konusmuş şimdi?

Ya şöyle birşey oldu bana fal bakan oldu neyse dediki en yakın arkadaşın senin hakkında laf taşıyor dedi sinsi o dedi neyse ben de bunu bilerek yaptım ama kız dedim benle uğraşan bir kızz vardı kız takık manyaktı bana fall bakıyordu neyse dedimki o kız beni buldu gene fal baktı dedim farklı adresten dedim seni bana kötüledi ay dedim böyle söyledi senin hakkında dedim sonra bana dediki diğer arkadasımı söledi niye SÜMEYYEDE var ya dedi bende sen yakınımsın ya seni biliyordu kız dedim sonra gelmiş bana ben onun hakkında bişi diyemem o mu deyilmi bilemem dedi önceden olsaaaa böyle demzdi ŞİMDİ BU KIZ ARKAMDAN MI KONUSMUS YA?🤔🤔🤔😵

0|0
1|1
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

• arkana bak belki konuşmuştur

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• Of şu falniz sıkti ya. Kizim fal şirke giriyo her denilene ne inaniyosunuz. Gelecegi birtek Allah gorur. Onun disinda gelecek tahmini yok şu yok bu atip tutma şirke giriyo. Eger muslumansan dinini tehlikeye sokuyosun haberin olsun

0|0
    0|0
    • ya kızım inanmıorm sen iyi okumadınmı

• kaç senelk arkdsmdı ama kuzu

• Olabilr babana bile guvenme bu devirde dye bosuna dememsler. Önemli olan herkes arkadasindir ama kimse dostun degildir. Arkads falan bos kimse kimsenin umrunda degil. Kendinle ilgileneceksin kimseyi takmayacaksin hic degmez. Ben neler gordum alistim artik

Yükleniyor...