Arkadaslarimdan bazisini instagramdan takip ettigim halde geri takip neden yapmazlar?

Ulen facede ekliler insta dan takip attim hanfendiler onayliyolar geri takip yok. Baska sehirde sadece yarm donem tanidgim arkadslar bile geri takip yapiyolar bunlar ne ayak. Liseden arkadasn birini takibi birakip birakip tekrar takip edeyim dedim hanfendi masallah anca onayliyo sadece geri takip yok. Takibi birakirim bende cok mu onemli takip ettigim azalir daha iyi. Benm anlamadigim neden boyle yaparlar ki ya. Yabanci degilim bu ne ya😠😡

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Popişler baş kaldırmış😂😂

0|0
    0|0
    • Neden boyle yapiyolar ya cok sacma😞

• Sende mi oyle yapiyosun?

• Ben sosyal medya kullanmıyorum

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben o yüzden beni takip eden gizlileri geri takip yapmıyorum

0|0
    0|0
    • Tanidik birinden bahsediyorum. Liseden arkadsini takip edersin o seni geri takip yapmaz

• Sosyal medya insan değerlendirmek için doğru bir ortam değil. Diyelim adamın biri sana tanışmak için mesaj atar, sen abaza zannedersin ama aslında belki de hiç tanıyamayacağın kadar mükemmel biridir? Olamaz mı?

• Ya oyle degil. Ben tanidigim liseden arkadaslardan bahsediyorum

• Mesela kendimden örnek vereyim hergün yüzlerce takip isteği gelir fakat ben sadece tanıdıklarımı takip ederim o kadar :)

0|0
    0|0
    • Iyide beni taniyanlar yani liseden arkadaslar ya bunlar yabanci degil geri takip yapmiyolar

• o zaman ya egoistlik ya da görmemezlik :)

• Nasil gormez takibi onayliyo gormuyo oylemi. Gozune soktum takibi birakip tekrar attm eder belki dye gene ayni

• İnstagram da egoizm baya yuksek

0|0
    0|0
    • Sen de oluyo mu boyle. Ya iyide taniyo beni niye boyle yapar bir insan

• Kimseyi takip etmem ama takip ettiklerim geri takip yapar bir matematik öğretmenim yapmadi

• Oh ne iyi bizim tanidiklar bazisi yapmaz geri takip incileri dokulir

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...