Temiz kızlar hakkındaki düşünceleriniz?

temiz bir kız nasıl olmalıdır veya onları nasıl görürsünüz

Güncellemeler:
kişilik bakımından temiz kız nasıl olmalı

0|1
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• camasir suyuna geceden bastirican yarinda makinede 40 derecede yikican oh mis...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Temiz kız nasıl olur diye sorup soruşturup hesap kitap çakallık yapmayanlar temiz olur diğerleri de işte temiz rolu oynar.

1|0
    0|0
    • @srhtgltkn02 arkadan ağızdan yapıp da önden yapmayanlar da temiz oluyo senin mantığınla..

• @srhtgltkn02 dediklerin zoruma gitmiyor. Çünkü alınacak yanım yok. Senin goruşumu aptalca yorumlarınla kirletmen zoruma gidiyor. Panimajj?

• senin görüşünün Allah belasını versin tamam senin görüşün çok önemli bir görüş kirlettim özür dilerim

Erkekler Ne Diyor 19

• Peynir gibi davranışlar sergilemesin ve uygulamasın sevdiği adama baksın ailesini hor görmesin göreceği ailesini de hor görmesin ve son olarak yapmacık hareketlere sahip olmasın böyle kişilikte bir güzel bayan çıkarsa şaşırırım :D

0|0
    0|0
  • Konuşmasını ve saygısını bilen bence temizdir

0|0
    0|0
  • yani koltuk altını falan almalı bir kız

0|0
    0|0
  • Keselenmiş

1|0
    0|0
  • Hangi anlamda temiz?

0|0
    0|0
  • Temiz olmalıdır

0|0
    0|0
  • Her gun dus alan, biyiksiz, kilsiz, bakimli.

0|0
    0|0
  • Tirnaklari uzun olmayan, makyajini yeterl kadar yapan, temiz kokan, saclari yipranmamis.

0|0
    0|0
  • Bakirelik Zarla Değil Bedenine Erkek Eli Değmemiş Oturması Kalkması Çevresi Giyimi Azı Düzgün Olmalı.

0|0
    0|0
  • Temiz kızları seviyorum. mahallemde bir kız var bimde calışıyo başı kapalı kasiyer onu cok seviyorum nedense.. çok samimi çok içten

0|0
    0|0
  • Hangi bakımdan temiz

0|0
    0|0
  • Sadece benim olması düşüncesi daha çok tahrik eder beni.. eskortla yattığımda aynı hissiyatı vermez ama el değmemiş bir kıza sahip olma duygusu bambaşka

0|0
    0|0
  • temiz kız derken temizlik yapan mı yoksa el ele tutuşmamış kız mı

0|0
    0|0
  • bakımlıdırlar :d

0|0
    0|0
  • Ter kokmayan kizdir...

0|0
    0|0
  • pek kıl sevmiyorum olmazsa kız ne isterse yaparım

0|0
    0|0
  • Edepli hayali

0|0
    0|0
  • İyiler temiz insan hakkında kim kötü düşünür ki

0|0
    0|0
  • Böyle karşı karşıya gelince kokuları bihuş etmeli insanı,

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Her özelliğini tek tek soran biri var bu sitede. aa biz de senden bahsediyorduk.

0|0
    0|0
  • Günde 3 öğün duş alıp, 5 kere dişlerini fırçalamalıdır. Haftada bir kere çamaşır suyuna yatması da ayrı bir gereklilik tabii...

1|0
    0|0
  • banyosuna bakımına dikkat etmeli, titiz olmalı

0|0
    0|0
  • sıra arkadaşımdan annemden çektim

0|0
    0|0
  • Temizlik yapmalı ellerini yuzlerini her sabah yikamali disleriji fircalamali vs. off

0|0
    0|0
Yükleniyor...