Annem babam surekli kavga ediyor annem surekli olumsuz ne yapabilirim?

annemle babam surekli kavga ediyolar gerginler her seye olumsuz bakiyolar elestiriyolar hayat dolu sevecen hareketli bir kizken her defasinda modumu dusuruyolar mutsuzlugumun sebebini onlar olarak gormeye baslarim en guzel hissettigim anda annem isine gelmedigi icin cirkin olmussun der bana yapmadigim seyler icin laf eder yapmaya kalkisirim oyle mi yapilir der elimden alir hep hakli hep kurban rolu kendimi gelistiren yeniliklere acik biriyim kitap okuyup kendimi duzeltmeye calisiyorum ama bu kaostan bu kotu enerjiden kacamiyorum Şu an hayatimda bir seyler yolunda gitmeyen seylerin sorumlusu olarak annemin eve bize hayatima verdigi dominant tavri pestimistligi elestirel tavri olarak goruyorum psikologa veya sprituel yasam koclarina gtmeyi dusunuyorum Şu an butce ayiramiyorum duzeltmek icin n yapabilirim bilmiyorum bayram bayram dha once basligimda dayakken bunu konuyu acmak pek hosuma gtmedi ama fikirlerinizi merak ediyorum annem gercekten her seyi elestiren her konuda kendini hakli goren ayni zamanda fazlasiyla rol yapan sinsi bir insan

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Kalbini açıp içindeki buraya döksen anca bu kadar olurdu. Ve Kalbin için ne söylersem SIRADAN olur. Çünkü bu duygularına rehber olacak KOCAMAN YÜREĞİM DE YOK.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...