Bu suriyeliler aç degl mi?

internetin başına geçmiş bize saldırıyorlar, niye karşısınız vatandaş olmamıza diye. bir de peygamberi allahı silah olarak almışlar ellerine. çocuklarınız yarın bunlarla büyüyecek. hepsi siyah tenli siyah çarşaflı arap denilen sıfatlara sahip olacaklar. tecavüzün sapıklığın, sapkınlığın dibini yaşayacaklar, sömürelecekler, hakları ellerinden alanacak, kadınlarınız saçı açık diye aşağılanıp hayat kadını muamelesi görecek. batı zaten artk buraya arap ülkesi diyor. diğer Türk ülkelerine demiyor. buraya diyor. haksız mı? hyr.

Güncellemeler:
suriyelileri vatandaş almaya çoktan başlamışlardır. ne de olsa %49zu büyütmek lazm
ve kimseye de sormazlar

0|1
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Suriyelilere verilen haklar Türk milletine hakarettir. Önüne ekmeğini ver çadırlarda yaşat ne evi? Ev var, bedava internet var, sağlık sigortaları var buldular keriz devleti dahada fazlasını istiyolar tabi. Anladılar kendilerinin oy için ülkeye girişlerine izin verildiğini sürekli çocuk yapıyolar oylar artsın diye. Bu insanların içeri girmesinden daha çok bunlara ne vaad edildi de hala ağlıyolar onuda anlamak lazım. Belli ki birileri şunu yaparsanız sizi içeri alırız ve her dediğinizi yaparız demiş.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Bu ülkede insanlar çocuk tecavüzünü bile seviyor onumu düşünecekler

1|1
    0|1
  • Zamanında akpye vermeseydiniz oyları.. Beni hiç ilgilendirmez bu ülkeden siktirolup gidecem o kadar savaştım bu cahillerle yobazlarla dahada çok ürüyolar bu türk halkına müstahak! Dünyadaki en aptal cahil bilgisiz halk türk halkıdır. Ayrıca en ödlek te türk halkıdır

1|2
    0|0
    • nereye gidecen. seni ülkenin imajından dolayı heryerde yargılayacaklar.

• Benim ülkemin imajını yargılayacaklar ise Atatürke baksınlar atatürkçülere cumhuriyetçilere şuanda ülkemizde bulunan yobaz arap sürüsü türk değildir vatan hainidir. Peki bu ülkede yaşanır mı onu söyle? İş yok işsizlik var bide suriyeliler askere gitmeyecek maaşları bağlanacak sınavsız üniversite ve türkiyeyi beğenmiyolar laf ediyolar kavga çıkartıyolar böyle başka aptal bir ülke yoktur canım halkın cezasını biz çekiyoz

• Bu konude bir kisinin agzindan cikacak. kelimere gore karar alinamaz. referadum yapilmali. suriyeliler bizim kardesimiz degil. misafirdir. kimse evine gelen misafire evinin tapusunu vermez. misafir zamani gelince evine doner... defolsunlar gitsinler artik.

1|1
    0|0
    • sen de başımızdaki referandum filan tanır mı.

• Kanun. olarak meclise geldiginde kabul oylari refarandum sınırı altinda kalacak kanuna gore referanduma goturmeleri sart.

• peki nereye kadar bu asalakları geçindirrken bu millet kendi hayatından ödün verecek. hayır malum kişi kendi sarayına alıp yaşatsa hadi neyse de, gerçi o saray da halkın malı.

• Referandum yapılmalı. Elin çipine TC bakmak zorunda değil

1|1
    0|0
    • zaten bakıyoruz yıllardır.

• daha böyle internette bile bişey diyemiyorz anında malum %49 atlıyor suriyelileri savunuyor. onlar yetmiyor bir de suriyeliler saldırıyor saçma sapan türkceleryle

• Ah elime geçirsem zevk için dövecem o türkmenlere ve askerimize silah çekenleri. Baskı kuruyorlar fakat her baskı bir alanda patlak verir. Türkiyede temel sorun örgütlenme

• lan ne açı benden daha iyi yaşıyorlar mülteci benim aslında ben ve benim gibi Türk çocukları

1|1
    0|0
    • adamlar keyif sürüyor ya. asalak köpekler. senin benim dişimle tırnağımla kazandığım parayla bakıyorlar onlara kral gibi

• aynen. sevmiyorlar çünkü sömürecek onlar kanımızı biz de susacaz bunu istiyorlar it soyları

• ya şimdi burada yasak olmasa acayip sövmek istiyorum neyse

• Haklısın. Başımızda ki saçma insanları kovarsak daha iyi olucaz.

1|0
    0|0
  • Bakın en nihayetinde suriyelilerin bizim ülkemize zarar vereceğini düşünsem bile yapacak bir şey yok avrupa almıyor adamları suriyede iç savaş var heryerinde bir müslüman başka bir müslümanı ölüme terk etmemeli gavurlar gibi hem çocuklarının ne suçu onca günahsız çocuk sefaletten ölüyor geçen gün çalıştığım yerde yemek yiyecektik adam ekmeğii bıçakla böldü bölerken bir parça ekmek yere düştü kaldırıp yine masaya koydu orda çalışan bir kadın abi onu biz yemeyeceğiz demi dedi adam : Ben ne zaman suriyeli bir çocuğu ekmek için ağlarken gördüm o zaman dedim onların göz yaşları benim gözümün nuru sen yemezsen ben yerim gerçekten de düşününce yapılacak bir şey yok keşke ne onlar vatansız kalsaydı ne de bize sığınmak zorunda olsalardı Allah her şeyin hayırlısını verir inşallah :) Kalbinizi ferah tutun Allah var gam yok :)

0|0
    0|0
    • yahu adamlar savaştan kaçarken bile avrupa ülkesindeki bir yılda doğan çocuk sayısından daha fazla bebek üretti bu ülkede. bu ülkede doğan suriyeli sayısı bir avrupa ülkesinde doganlardan fazla. bu insanlara bakılır mı. 3 kuruş para kazanın türk milletinin 3 kuruşuyla bir de

• ama sen alman deglsn. almanlar asla karışmaz. ama türkler çoktan karıştı bile. almanlar en fazla en iyilerni alır kullanır. sen burda kendi paranla suriyeli besliyorsn. yazık gerçekten bu millete başka bişey degl. üstelik türkiye zaten bir ülkenin kolay kolay kaldıramayacagı bir nüfusa sahipti.

• yani bizim yapacak bişeyimiz yok referanduma sunarlarsa gidip oyumuzu kullanırız

• Umrumda degil. Yakin zamanda defolup gidecem buradan.

0|0
    0|0
  • Neyse bişey demiyorum ön yargılar çok fazla

0|0
    0|0
  • Beni atsınlar vatandaşlıktan...

0|0
    0|0
  • nerde yazıyorlar ya link ver

zaten her işe Allahı kullanandan uzak duracaksın

0|0
    0|0
    • youtubelarda twitterlarda erdoganın videoları altında

• Haklılar

0|0
    0|0
  • bılmeyrum

0|0
    0|0
  • insanlığından utandırdın. egon, kibrin..

0|0
    0|0
  • Defolsunlar

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kaç erkek çocuğuna tecavüz etti bu Suriyeliler bize biraz da bunlardan bahset.

0|1
    0|0
    • yine erkek çocuğuna tecavüz edenler de aynı kafadalar suriyelilerle

• çok haber yayınlandı bu tacizler olayları falan geldiler ülkeyi mahvettiler.

• tecavüz sapıklık yok yani ülkende suriyeliler olmasa dimi? bunlar senin kendi paranoyaklagin her ülkede her insan dz iyi kötü var herkese vatandaşlik veriliyor da bu Suriyeliler niye size bu kadar batıyor?

0|0
    0|0
  • Bizden iyi bakılıyo onlara kendi ülkemizde mülteci olduk

1|1
    0|0
Yükleniyor...