Namaz kılmak genç yaşta herkeze nasip olurmu?

Namaz kılmak genç yaşta herkeze nasip olurmu hani ezan okunurda namaz kılmaya kalkarya allah içine verir?

Güncellemeler:
Kulun ne kadar hatası olursa olsun

0|0
12|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bizi diğer canlılardan ayıran özelliğimiz aklımızdır. İnsanın aklı yerinde olup bilinçli olduğu sürece namazın önemini anlaması zor değildir. Yani hemen çocukken ya da şu yaşa gelince namaza başlanır diye birşey yoktur. Aklen ve zihinen kendini hazır hissedip niyet edersen namaza başlarsın bu çok küçük yaştayken de olabilir. Önemli olan o bilincin sende olması.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• ben 4.5 senedir kılıyorum

0|0
    0|0
  • Maalesef olmaz :/
    Inşallah nasip edenlerden eylesin :S

0|0
    0|0
  • olmaz 😶

0|0
    0|0
  • Yeter ki kılmak istesin kişi.

0|0
    0|0
  • 17 yaşında başladım iykide başladım yaş geçtikce insan uzaklaşır dinden çabuk bağlanmak gerek

0|0
    0|0
  • olur inşallah ne diyelim. ama gördüğün gibi olmuyo herkese nasip

0|0
    0|0
    • Eskiden vakti vaktine kılardım ama namazı bırakmasaydım diyorum çünkü insan namazı bırakınca hata yapıyo insan

• Kılıyorum ama bende hata yapmadim mi yaptım şimdide diyorumki allahım affet

• affeder inşallah. yeter ki tekrar etme onları ve devam et namazına

• Ne mutlu o gence. :)

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Yeterki istesin Rabbim nasip eder :)

0|0
    0|0
  • Niye olmasın ki önceden ben de kılmıyordum ama bak şimdi kılıyorum bu zaten niyetle alakalı bak sende var o niyet kalk kıl 1 ay zaten alışıyorsun ekmek su gibi

0|0
    0|0
  • Tabiki olur. Yeterki kul istesin. Ayrıca ' Namaz kılan yaşlıyı severim, namaz kılan gence aşığım ' Hz. Ömer

0|0
    0|0
  • ben kılıyorum ama sanmıyorum bu kafayla cennete giremem

0|0
    0|0
  • Olur tabiki

0|0
    0|0
  • Niye olmasın?

0|0
    0|0
  • Genç yaştan kastın kaç mesela?

0|0
    0|0
  • namazın yaşı vakti olmaz her zaman için nasip etsin herkese

0|0
    0|0
  • olmaz

0|0
    0|0
  • Herkez değil herkes

0|0
    0|0
  • Ben 20 yaşindayim daha 5 6 ay once basladim keşke diyorum keşke daha önce başlasaymişim bu başka bir huzur ya ezan okunur okunmaz hemen kalkip kılasim geliyo ve ardindan guzel dualar ediyorum onlarin kabul olduğunu yaşamak gormekte ayri bir güzel ya eskisine göre daha mutluyum daha huzurluyum icimde hep bunun eksikliğinden dolayi bir sıkinti huzursuzluk olurdu artik hiç öyle hissetmiyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...