Evlenmeden çocuk sahibi olmaya nasıl bakıyorsunuz?

Evlenmeden çocuk sahibi olmaya nasıl bakıyorsunuz?

• Kesinlikle olmaz
    77% (113)63% (40)73% (153)Oy Ver
  • Olabilir.
    23% (34)37% (23)27% (57)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Soruyu güncelle.
Güncelleme.

1|0
20|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Evlenirsemde istemiyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Ben yaparim evlendikleri zaman her sey cok mu güzel oluyor o halde neden aldatiyorlar evlendikleri halde her sey daha kötü oluyor

0|0
    0|0
  • Tabi ki olmaz ailevi degerlerin kaybolmasini istemiyorsak hayir asla. Ama zaten hiç bir degere saygimiz yoksa hiç bir sey kalmamissa bize oz o zaman sasirmamali. Ama basit bir ornek : fransa , dodugum buyudugum ulke, burda çok olagan bir durum hatta evliden çok dagilmis veya evliliksiz tek bir annesi ile yasayan babasini tanimayan milyon çocuk var, normal bildigimiz ailenin ne oldugunu bilmiyor bu insanlar ve aci çekiyorlar ailevi degerlerin yoklugundan dolayi..

0|0
    0|0
  • Başka bir evrende olabilir. Ama Türkiye'de olmaz. Hele yeni Türkiye'de hiç olmaz.

Çocuğa yazık.

1|1
    0|0
    • Çevremde bayağı bir artmaya başladı. İmam nikahlı ya da nikahsız ikinci eşten çocuk sahibi olma işi. :/ :/

• Hah bak o olur işte. Ben sevdiğim adamdan çocuk yaparsam orspu olurum, ama imam nikahlı olduğumuzu söylersem benden kıymetlisi olmaz. Hıyarın birinin metresi olur da imam nikahlı ikinci eşi olduğumu söylersem de kimsenin gıkı çıkmaz. Yeni Türkiye en bir ahlaklı Türkiye çünkü.

Ay hadi ben küfür moduna geçmeden susayım.

• hay eline ağzına zihnine sağlık...

• Kadın ve erkek ilişkilerindeki kopuk ve düzensiz yapıyı gördükçe , kimsede düzenli seks hayati için aynı evde yaşamak zorunda değil diye düşünüyorum ! Çocuk yapmak fikri önce kadının alacağı bir karar. Deformasyon depresyon hepsini geçirecek olan kişi o. Göze almış ve istiyorsa toplum değer ve yargıları halt etmiş.

0|0
    0|0
  • Kötü kötü bakıyorum 😬

0|0
    0|0
  • Buzzz gibi bakıyorum...

0|0
    0|1
  • Kesinlikle olmaz

0|0
    0|0
  • Olumsuz

0|0
    0|0
  • Ailemi ikna edebilirsem neden olmasin

0|0
    0|0
  • Olabilir, karşı değilim.

0|0
    0|0
  • Olabilir niye olmasın

0|0
    0|0
  • doğru bulmuyorum

0|0
    0|0
  • Evlenmeden evlatlık edinebilirim

0|0
    0|0
  • Evlenmeden neden olsun? Ya annesiz kalacak ya da babasiz. Sen ister miydin annenden veya babandan uzak kalmayi? Aile hayatinin olmamasini

0|0
    0|0
  • Olabilir diyenlerin kafasından istiyorum

0|0
    0|0
  • Sadece kocamdan çocuğum olabilir

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • Pc buyutemem

0|0
    0|1
  • ben istemem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kesinlikle istemem

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • Olumsuz

0|0
    0|0
  • İnancıma müdahale etmeyen her inanca mensup insanla evlenebilirim. Tek şart bayan olması lazım

0|0
    0|0
  • Olmaz... hani milyonda birde olsa oldu diyelim... evl3nirim kendi gururumdan onc3 s3vdigimin gururunu dusunurum

0|0
    0|0
  • Veledi zina dedikleri bu olsa gerek.

0|0
    0|0
  • Olabilir neden olmasın...

0|0
    0|0
  • Olabilir.

0|0
    0|0
  • olmaz Türkiye de