Devleti, mahkemeyi, savcıyı avrupa insan hakları mahkemesine nasıl şikayet edebilirim?

Bu 3 orysp cocugu beni dinlemeden, mahkemeye çikmadan hakkimda karar verdiler. Üstelik mağdur olanda benim. Bunları şikayet etmek ve tazminat davası açmak istiyorum ;)

Güncellemeler:
Bu devleti kızıl çin halk cumhuriyeti siyksin. ;) pys, orysp cocugu tece. ;) Bundan böyle sadece icimde Atatürk sevgisi var.
Magdur olan benim. Raporum var. Orysp cocugu savcı benim mahkemeye cikartmadan hakkimda tedbir vermis. Dinlemeden sormadan. O orysp cocugu bana iftira attı bana hakaret etti demis. Bu savcinin verdigi karari ve o hakimin verdigi karari onlari doguran analarinin ammina soykum ;) orysp cocugu hirsiz devylet

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Kaybedersin.

0|0
    0|0
  • onların hepsi o çok sevdiğin cumhurbaşkanının götnün kılılar

0|2
    0|0
    • kürytler olmasa solcu olurdum. ;) ama ben terys biriyim. Oyle bildiklerinden degilim. Bu üc orysp cocugunuda sikayet edecem. Yüklü tazminat davasi açacam. ;)

• Bak ben :) :) azili bir küryt, zaza, alevi dusmaniyim. Doner dolasirim yine devletimden, akpden vazgecmem :) varsin onlar beni sey yapsin :-D bir anlik öfkeyle boyle soru sordum :) ama sikayetci olacam 3 ndende

• aynen böyle devam koyun olmaya devam hiç sorgulama hakkını savunma sakın tamam mı

Erkekler Ne Diyor 1

• Mevzuyu söyleseydin hele

0|0
    0|0
    • Komsumla tartistik. Magdur olan benim. Raporum var. O bana hakaret etti demis. Bu oryspu cocugu Türk savsici mahkemeye cikartmadan onada banada tedbir vermis. Anasini siykim bu devletin

• Adam işini biliyor kısacası adam çakal valla haklı duruma gelmen zor

Yükleniyor...