Kaç yaşınızda ailenizden izin almayı bıraktınız?

Ben 13-14 yaşlarımdan beri sadece haber veririm arkadaşlarımla planlarım vs. varsa.

25 yaşına gelip bir doğumgünü partisine gitmek için saatlerce dil döken tipler var...

Güncellemeler:
Güncel

0|0
18|19

En İyi Erkek Görüşü

• Konudan konuya değişir. Ben de yaklaşık 14 yaşında daha bağımsız olmuşumdur. Elbet maddi meseleler başka.
    Bu soruya sinirlenenleri de anlayamıyorum, sanki yukarıda verdiğin örnek normalmiş gibi.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gittiğim çoğu ortamdan haberleri olur izin gibi sayılmaz ama sorarım

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• İnsanların ailevi yapılarını gereksizce rahat üslub ile yargılamak çocukça; önce farklı öğrenebilme psikolojisindeki ergenlikten kurtulun :)
    Sonrasında bunu başarabilirseniz fikir paylaşımı yapabilirsiniz, şuanki durum cevap almaktan öte; sadece komik görünüyor.

2|0
    0|0
    • Yargılamak kelimesinin anlamını öğrenseniz önce keşke.

• Saatlerce dil döküyorlar ama? Dil dökmek deyimini duymuş muydun daha önce?

• Hatalısın; saatlerce dil döken tipleri anlayamadığını aktarıp tîye alıyorsun. Hem cesaretsiz hem saygıdan bihabersin. Herkes kendi hayatını yaşar; sizin baktığınız pencereyeydi yorumum, yazacaklarım da buraya kadardı. Yorum yerine engelleyin karşılaşmayız ;)

• 12 yaşımda fakat yine de ne yaparsam yapayım haber veririm. Çünkü nereye gittiğimden veya ne yaptığımdan haberleri olsun isterim. Meraktan patladıklarında karşılaştığınız sorgu iyi olmuyor :D

0|0
    0|0
  • 5...

0|0
    0|0
  • Hala izin alırım

0|0
    0|0
  • şehir dışında okumasaydım hala daha izin alıyor olurdum

0|0
    0|0
  • Sehir dısında okurken yurda gidince bizi ara falan diye kafamın etini yiyorlardı şimdi rahatım lakin eve gelince yine izin almaya devam.. Maddi özgürlügü ele alıncaya kdr ailemin gözünde hep cocuk kalacaz gibi :D

0|0
    0|0
  • hic izin almadim :D

0|0
    0|0
  • Izin alman ama şuraya gidiyorum diye haber ediyorum gerçi sadece yaz tatilinde eve geldiğinde dışarı çıktığımda yapıyorum

0|0
    0|0
  • Insanlarin aile yapilarini yargılamak senin haddine degil, once bir durman gereken yeri bil.

0|0
    0|0
    • Yargılamadım zaten?

• Yargılama değil, gözlem.

• Yav he tamam sen haklısın, sus.

• Aileler tavizle jest i birbirine karıştırmasının güzel bir örneği. Sana çok taviz göstermişler.

0|0
    0|0
    • Neye göre söyledin bunu tam olarak? Bana güveniyorlar, neden kısıtlasınlar? O durmadan ailesine hesap veren tipler gibi gizli gizli her haltı yiyor olsam güvenmezler tabi.

• Neyse bacım sen az daha büyü çoluğun çocuğun olursa anlarsın ne demek istediğimi.

• Sen buraya soru sormaya veya yorum almaya değil şak şaklanmaya gelmişsin zaten ne kadar konuşsam boş olacak... Helal olsun gez toz tabi en iyisini yapmışsın desem eyvallah teşekkürler , yok yanlışın var diyince zıtlaşcaksın. Yaptığının yanlış olduğunu biliyorsun sende sadece onaylanmak destek görmek istiyorsun.

• 18 felan

0|0
    0|0
  • O tiplere kurban ol

0|0
    0|0
    • Sen alıyor musun izin?

• Saçma sapan bir cevap veren sensin mk? Hem o tiplere kurban ol dedin hem de onlara çaresiz dedin? Bipolarsın git tedavi ol.

• Terbiyesiz

• Ailesi düşkün demekki 😊

0|0
    0|0
  • 16 falan sanirim 18de zaten uniye gittim

0|0
    0|0
  • Kendimi bildim bileli hep benim dediyim olmustur

0|0
    0|0
  • 16-17 yaşları arası

0|0
    0|0
  • Ben küçüklüğümden beri hiç umurlarında olmadım istediğimi yaptım keşke 25 yaşında kadar izin almak için dil dökenlerden olsaydım öyle daha iyi emin ol.

0|0
    0|0
    • Hem umursamaları hem de sana güvenmeleri en iyisi bence, şanslıyım bu konuda.

• özgürüm diyorsun yani

0|0
    0|0
    • Evet

• Ne güzel, benim tarzım değil böyle şeyler.

• neyse iyi bayramlar iyi eğlenceler sana bebiş...

Kızlar Ne Diyor 17

• asosyal bir tip olduğum için hiç bişey istemezdim onlar göndermeye çalışırlardı çık hava al diye hala öyle

0|0
    0|0
  • Bunda yargılanacak, yadırganacak bir durum yok. Herkesin aile yapısı farklı. Alırım hala ayıp değil bir şey yapıyorsam ailemin fikri de önemli.

0|0
    0|0
    • Haber verince fikirlerini söylemiyorlar mı zaten?

• hala da izin alirim... birakmicam sanirim :D

0|1
    0|0
  • Aynen ya bende uyuz. oluyorum o tiplere haber veririm. yeterli

0|1
    0|0
  • Hala izin alırım

0|0
    0|0
  • Hala izin alıyorum.

0|1
    0|0
  • 15 - 16

0|1
    0|0
  • Hic izin aldigimi hatirlamiyorum

0|0
    0|0
  • 3 yasinda

0|0
    0|0
  • haber vermekle izin almak bir anlamda ayni sey zaten. Ailene soylediginde fikrini belirtecek zaten.

0|0
    0|0
    • Benzer şeyler ama aynı değil. Ben bütün planlarımı yapıp en son haber veriyorum, izin almak planları yapmadan önce olur. Onların cevabına göre hareket etmek yani.

• Yerine göre izin aldım yerine göre almadım. yaş önemli değil. Konuya göre değişir.

0|0
    0|0
  • Hala izin alıyorum :D

0|1
    0|0
  • 4 senedir

0|0
    0|0
  • hiç izin almadım bilgi verdim sadece

0|0
    0|0
  • Hala izin alıyorum. Onlardan uzakta ve şehir dışında olsam dahi.

0|0
    0|0
  • 18 unide

0|0
    0|0
  • Herkes sizin gibi başı boş yetişmiyor hayat size güzel oh

0|0
    0|0
    • Ailem bana güveniyor, istediğin gibi adlandır :)

Yükleniyor...