Iyi bayramlar herkese..😊Nasilsiniz?

Iyi bayramlar herkese..😊Nasilsiniz ?Merhaba..
Biz bu sabah Usak ta gunesli ama hafif ruzgarli guzel bir gune boyle basladik. Annem ve erkek kardesimle..
Eminim pek cogumuz ayni duygulari yasiyoruz.. Cok guzel bir ramazan ayinin sonunda.. Önce bayram ve ardindan uzunca bir yaz mevsimi bizi bekliyor..
Insallah hepinizin gunleri cok. guzel gecer.. Ailenizle, sevdiginiz insanlarla, kazadan beladan uzak, sans huzur dolu gunleriniz olsun..
Peki siz nasilsiniz bugun.. Planlariniz nedir bayram ve sonrasiyla ilgili?

2|1
10|12

En İyi Erkek Görüşü

• iyi bayramlar ne güzel iyiyiz bizde mutluyuz hep mutlu ol sende MUTLULUKLAR tekrar tekrar iyi bayrlamlar ARKADAŞIM

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İyiyim ben de teşekkür ederim canısı sana da sevdiklerinle bol güzel günler ve bayramlar dilerim :) Bu arada çok güzel bir ailesiniz masallah :D
    Bayram da ziyarete bulunucam aile büyüklerimin bayramlarını kutlucam, arkadaşlarımla dostlarımla beraber olmaya çalışıcam :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• İyi bayramlar hepinizee

1|0
    0|0
  • Bayramlar Mutlu Olanlara Gelir. Yalnızlar Kaybedenler ve Gelecekten Hiç Bir Beklentisi Olmayanlar için Bayram Kelimesi Açıkçası Çok da Önemli Değildir. Diğer Günlerden Farklı Olmamakla Beraber Sadece 3 Günün Bitmesini Bekleriz. Kurban Bayramında da 4 Günün Bitmesini. Mutsuz Olanları Bayramlar Mutlu Edemez.

1|0
    0|0
  • hayırlı bayramlar çok hoş bır aıle fotosu olmuş çok enerjıksınız allah keyfınızı daım etsın uşağa sevgıler

1|0
    0|0
  • Bayram dönüşü askerliğe devam :(

1|0
    0|0
  • İyi bayramlar. : )

1|0
    0|0
  • Uşakli miydin sen yaf 😃

1|0
    0|0
  • İyi bayramlar

1|0
    0|0
  • Sıradan bir gün daha

1|0
    0|0
  • mutlu huzurlu saglıklı nıce guzel bayramlara...

1|0
    0|0
  • Günaydın bayraminiz mübarek olsun :)

1|0
    0|0
  • Merhaba. Bana bayram gibi gelmiyor. Hava cok sıcak dısarısı yanıyor bende evde muzik dinliyorum. Sıkıntıdan patlıcam falan iste boyle 😂😂😂😂😂😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• İyi bayramlar

1|0
    0|0
  • Erkek kardesin👍

1|0
    0|0
    • Öyledir canim.. Bu yil Tip Fakultesini kazandi.. Cok ta gururluyuz.. Kismetse Psikiyatr Doktor olacak.. Ablasina cekmis.. Biraz zeki..😄

• iyi bayramlarr.. supersiniz genclerr :D

1|0
    0|0
  • Çok hoşsunuz yaa :) iyi bayramlar sanada.

1|0
    0|0
  • Bunlar ailecek cok güzeller resmen ya :D masallah

1|0
    0|0
  • İyiyim ☺☺☺

1|0
    0|0
  • İyi bayramlar kötüyüz

Ama siz iyisiniz

1|0
    0|0
    • Neden kötüsün sormuyorum.. Bu platform da anlatmak ne derece uygun. olur. Ancak. sana nacizane bir önerim. var. Can YÜCEL in. "Yasamak bayramdir" siirini okurmusun.. Insana muthis moral. veriyor..
      Bayramin. kutlu olsun. canim.. Guzel gunlerin olsun..😊

• teşekkürler tatlım :)
      Seninde bayramın kutlu olsun
      Tabii okurum :))
      Hepimizin güzel günleri olsun inşallah güzelim :)

• Tüm yarışmacılara başarılar diliyorum hak eden kazansın 😹

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...