Benim gibi düşünen kızlar gelsin?

Bu sene liseden mezun oldum. Hayırlısıyla temmuz sonunda gideceğim üniversite de belirlenmiş olacak. Son 1 sene içerisinde (ama en köklü olarak son 2 ayda) hayata karşı bakış açım çok değişti. Geçen sene aşka, gerçek sevgiye, dostluğa inanırdım. Bu sene görüyorum ki insanların dini imanı para olmuş. İlişkilere gelince tüm ilişkilerin temelinde se*s var. Yanlış mıyım? Yanlışsam biri söylesin. Her neyse, hayatımla ilgili şunlara karar verdim:
1) Asla evlenmeyeceğim
2) Çocuk sahibi olmayacağım (gerekirse kısırlaştırırım kendimi nasıl oluyosa artık)
3) Hayatım boyunca kariyer sahibi ve özgür bir kadın olarak yaşayacağım (isteyen or*spu desin isteyen çılgın desin havalı desin umurumda bile değil. Zaten başımıza ne geliyorsa şu ''Elalem ne der'' korkusundan geldi.
4) Müzik hayatımı daha da ilerleteceğim (Piyano+vokal)

Benim gibi düşünen hemcinslerim yorum yapabilirler mi? Sırf meraktan soruyorum. Yalnız olmadığımı biliyorum. Benim gibi düşünenler nadir de olsa çıkacaktır.

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Evet insan zamanla, ailenin bile bir yere kadsr oldugunu, aileden. bile faydanin. olmadigini, dostluklsrin. arkadasliklsrin. menfaat ugruna harcandİgini gordukden sonra anliyor ki herkes bencilligi kabul ediyor. Bencillik hat safada, sende bencil olma.

1|1
    0|0
    • ben doğuştan bencilim zaten. ayrıca çok da memnunum bu özelliğimden. kimse için kendimi üzemem.

• Bencil insanlarin aradigini bulacagini sanmiYorum. Bencil insanlari sevmiyorum. Sen bencil olmasan dostlarin bencil olmasa bir omur dostluklarin devam etse daha guzel degil miydi.

• elbette güzel. herkes olacaksa ben de varım. ama malesef öyle bişey mümkün değil. bencilliği geç yani o yine küçük bişey. dünyanın şu anki hali zaten başlı başına kıyamet alameti. o yüzden kendim oluyorum hiç çaba sarf etmiyorum değişmek için

En İyi Kız Görüşü

• Bir yönden haklısın. Ama hayata ve insanlara karşı bu vurdum duymaz tavrın seni bir yere götürmez. Bu dünyada yaşıyorsan insanıyla birlikte yaşıyorsun.

0|0
    0|0
    • gerçekten benim yaşadıklarımı yaşasaydın belki bana hak verirdin. ha şimdi diyceksin ne yaşadın da böyle oldun. tabi öyle çook büyük olaylar değil. ne biliyim tecavüz ya da ölüm tarzı şeyler değil. ama gerçekten insanların ne kadar pislik olduğunu gün geçtikçe anlıyorsun ve ona göre beynindeki düşünceleri şekillendiriyorsun. inan böylesi en iyi. deli halimi seviyorum sana da tavsiye ederim :)

• Ben de hayatımda ölüm gördüm o yüzden senin yaşadıklarının pek de büyük bir şey olduğunu sanmadım. Hayatında acı çekenler isyan etmeden yaşamayı öğrenir, liseden yeni mezun olmuşsun hayatı daha yeni yeni öğreneceksin. Yolun açık olsun

• teşekkür ederim senin de

Erkekler Ne Diyor 9

• Umarım kendini gerçekleştirebilirsin. Seninle ortak duyguları paylaşıyoruz

1|0
    0|0
  • kızları bu hale getirenlere, bu kültüre lanet olsun. yozlaştık maalesef. anlıyorum seni..

1|0
    0|0
  • çok erken karar vermişsin bir sene sonrada aşık olursun hepsinden vazgeçersin görürüm seni

0|1
    0|0
  • Böyle diyenleri çok gördük

0|0
    0|0
  • Merak etme evlenirsin de çocuk bile yaparsın

0|0
    0|0
    • allah korusun diycem de ateistim kendimi suçlu hissediyorum öyle diyince :D ne diyim
      sakın olmasın diyim :D

• :) teşekkürler

• ölene kadar yaşamaya devam haha :D

• Hayata kusmussun tatlım benim sana tavsiyem hemen kadar vaeme sorun olur

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...