Anneniz size bayramda gelen misafirlere zorla "hoş geldiniz. Bayramınız mübarek olsun" dedirtip el öptürtüyor mu?

Bıktım yahu sevmediğim akrabalara hoşgeldiniz deyip ellerini öpmek zorunda mıyım? Bu bayram öpmedim neyse ki 😂

1|0
20|11

En İyi Erkek Görüşü

• ben daha yataktan bile çıkmadım çağırdıklarında uyuyor numarası yapıyorum

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• El öpmeye karşı bir annem var, saçma bir gelenek olduğunu düşünüyor çok şükür. En son 20 yaşımdayken falan, bir arkadaşımın anneannesinin elini öpmüştüm sanırım, kendi uzattığı için. Bayramda el öptüğümü hiç hatırlamıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• hayır kanks

0|0
    0|0
  • Kaç yaşındasın abi? Yaşım iki haneli olduğundan beri yok öyle bir şey.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Bu bayram ailemin elini bile opemedim uzaktayim.

0|0
    0|0
  • Asdfgh 😄😄

0|0
    0|0
  • Deyiver sen de merak etme aşınmazsın

0|0
    0|0
  • Çocukken yaptırıyordu

0|0
    0|0
  • hosgeldiniz takintisindan nefret ediyom

0|0
    0|0
  • ayrı evde yaşamanın keyfini sürüyorum şu an :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Ayıp denen bir şey var geleni karşılamamak bildiğin şımarıklık. O insanlar da sana bayılmıyor sonuçta. Nezaket önemli

0|0
    0|0
    • Herkese yapılan bir şey değil bu. Yüzünu görmeye katlanamadigim insanlar var.

• Anlıyorum ama yine de nezaket gereği uzaktan da olsa selam verilebilir öpmek zorunda değilsin

• Hayir dedirtmiyor. Annem yaşli çok ve uzakta ablamin yaninda. Onu arayip bayramini ben kutluycam. Yaşli olarak aileden eli öpülecek kalan annem ve 2 yaşli halam kaldi. Ve onlarin da elinu opmekte bir mahsur gormuyorum.
    Tabi sizin sorun başka. Kaç kişinin şuana kadar elini opmek zorunda kaldiğinizi bilmiyorum. :)

0|0
    0|0
  • Hayır. Çünkü böyle bir şey yaparsa misafirler gittikten sonra başına gelecekleri biliyor ajssjd sen de göster annene patronun kim olduğunu

0|0
    0|0
  • Öpmezsem ayıp olur aaaa

0|0
    0|0
  • yok o küçükkendi

1|0
    0|0
  • Ben kendim diyorum cocuk degiliz kibarliktir bu

1|0
    0|0
  • cocukken he ama simdi degil :D

1|0
    0|0
  • İstemesemde evimize gelene hoşgeldiniz diyorum tebessüm ediyorum zahmet edip gelmişler saymislar bizi

0|0
    0|0
  • evet lkljs

0|0
    0|0
  • annemin hoş geldiniz dedin mi takıntısı vardır kaş göz yapar bazen söyler ben salonun ortasında hoş geldiniz der başımla selamlar çekilirim öpmeyi de öpülmeyi de hiç sevmem

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Artık demiyor çünkü yapmıyacağımı biliyor o_O

0|0
    0|0
    • Çünkü senın bayrama aylene buyuklerıne akrabalarına saygın kalmamıskı

• @1989k bilmediğin islere burun sokma hem sen kimsin ki benim saygı anlayışımı sorguluyorsun?

• Canım benınkını yemıs olmayasın😀

• Zorla olması gereken bir şey değil bu. Gelene hoş geldin dersin ayıp olur demezsen.

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • 😂 bazen yapıyordu

0|0
    0|0
  • 13-14yaslarinda evet

0|0
    0|0
  • Maalesef

0|0
    0|0
  • Odaya kaçıyorum kapı vuruldu mu 😀

0|0
    0|0
  • Bizim akrabalar yaşlı olduğu için biz gidiyoruz hep o kalabalıkta geçiştiriyorum bazen

0|0
    0|0
Yükleniyor...