Sizce ülkemizdeki toplumsal anlamdaki bu çöküşün sebebi/sebepleri nelerdir?

Konu hakkindaki kişisel düşüncelerimizi belirtelim.

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlar artık para ya tapıyorlar nasıl anlatsam artık kimse hal hatir bilmiyor her kez bir birini s. kme peşinde kim kimin sırtından vurucak belli değil artık baba evlada evlat babaya bile güvenmiyor ve insanlar fesatlaştı mesala cekememezlik aldı başını gidiyor ama herkes bir birini takmıyom umursamiyom havasında takılıyor tabi yersen kısaca artık dostluk arkadaşlık aile hayatı bile kalmadı kimse kimseye tahammül edemiyor evlilikler bile çıkar üzerine kurulu mesala evlenince adam hastalaniyor ve ya isi ras gitmiyor batiyor kadın hemen terk ediyor erkekler içinden bu geçerli yani artık insanlar egoist egolarini nasıl sisirecekler onun peşinde başkalarını ezip kendi kralıgini ortaya koyma peşinde

0|0
    0|0
    • Evet resmen sahneyi çizdin. Kafami sorgulayan da asil bunlara sebebiyet veren şey, ilk adim farkindaliktir. Tesekkurler

• En önemlisi de sağ duyu Millet olarak sağ duyumuzu kaybetik ben eskiden pek tahammül edemezdim ama artık herkesi olduğu gibi kabul etim sonuç olarak her insanın karekteri kendi aynasıdır bu ayna her yerde o insanın karşına çıkar asla kaçmaz :;)

En İyi Kız Görüşü

• Ahlak yoksunluğu

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• ego.
    gösteriş.
    saygısızlık..
    Bencillik..
    milli ve kültürel değerlerden uzaklaşmak..
    örf adetlere kendi kültürümüze yabancı olmak..
    ve çoğuda mallık hany.

2|2
    0|0
  • Diziler ve teknoloji. Bakınız şu siteye millet tüm cinsel fantazisini açıyor... toplumsal yapı eski mahallelerimizdeki gibi olsa ahlaksızlık olmazdı.

Bilgisayarlar, televizyonlar, telefonlar insanları evine kitledi. Bununla birlikte gizli ilişkiler türedi. Kimse birbirini tanımadığından isteyen istediğiyle bir yerlerde bir şeyler yapıyor. 2-3 günlük üyeyim burda yuh dedim bir çok şeye.

1|3
    0|0
  • din simsarlığı

1|0
    0|0
  • ahlaksızlık..

1|0
    0|0
  • Hükumet

1|0
    0|0
  • Bu çöküs sadece ülkemizde degil pek cok toplumda gorulmektedir. Bunun sebebide açık ve net Kapitalizm dir. Kapitalizmi biraz araştirirsan soruna cevap da bulmus olursun

1|0
    0|0
  • Ben de dahil bu duruma eskiden küçükken babam hikaye anlatır eski olayları anlatır biz dinlerdik televizyonda bir haber izlerdik. Şimdi babamın elinde telefon benimde aynı. Karşı karşıyayız ama bir o kadar uzak

1|0
    0|0
  • Muhafazakarlık, ataerkik toplum yapısı, bilgisizlik, farklı görüşlere saygısızlık.

1|1
    0|0
  • tamamen toplumun kendi kendine koydukları saçma sapan kurallardan ileri geliyor

1|0
    0|0
  • Anlayısımız kıt, cabuk gaza gelıyoruz ve türkler çok şövenist

1|0
    0|0
  • Eğitimsizlik ve yanlış eğitim şekli

1|0
    0|0
  • Hangi çöküşün😊

1|0
    0|0
  • At the end, capitalism always wins...